Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan legyek jó kapus?

Hogyan legyek jó kapus?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szeretek játszani, de nem igazán tudok, edzésre nemjárok, mert félek hogy kiröhögnek... Szóval milyen gyakorlatokat, vagy mit kell csinálnom?
2008. máj. 23. 15:20
1 2
 1/17 anonim válasza:
54%
Járj edzésre, próbáld a legtöbbet teljesíteni. Mást nem tudsz tenni, hogy jó kapus legyen belőlled.
2008. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igaziból az a baj, hogy edzésre nem akarok, azt mondják sokat kell futni meg ilyesmi, meg félek, hoghy kiröhögnek:S
2008. máj. 23. 15:40
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
menj valamelyik haveroddal, ketten rohogtok egy jot. :D Amugy nem is biztos, hogy nem jatszol jol. Es szted az edzesen mindenki profi..?
2008. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
végülis jahh, az eddzésen se profi mindenki... ha meg haverokkal megyünk, akkor senki se veszi komolyan és teljes hülyéskedés van belőle. Szóval csak tesióra végén, vagy egy-egy tesiórán van alkalmam játszani...
2008. máj. 23. 21:40
 5/17 anonim válasza:
59%
A terved már meg van!!!!!!!!!!!!!!Kapus akarsz lenni!!!!!!!!!!Király Gábor nevét biztos ismered!Sajnos nincs önbizalmad.Én 20 év foci után edző akarok lenni és kimondom!!!Mond ki te is!!!!!!!!!!Én edző leszek!!!!!!!!!!!!!Te is kapus!Mond ki!
2008. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
27%
1...2...3...KAPUS LESZEL!!!
2008. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Hol laksz mert? én kapus vok bácsalmáson a kicsiknél 12-szeres válogatott gyere le ha akarsz ingyen tanítlak hívj a06305860222-őn ok?
2008. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

na képzeld, velem is ez volt ahelyzet először. tök bénának éreztem magam, ezért nem mertem először egy rendes csapathoz csatlakozni. ezért fogtam magam, kerestem neten egy kapusedzőt, és lejártam a fiúk közé edzeni. aztán följavultam, és be is vettek az mTK női csapatába. mondjuk nekem nem tetszettek az ottani edzések, ezért klubot váltottam.


azt is ajánlhatom h menj ki vmelyik haveroddal egy parkba. őlő neked, te pedig védesz. nézd h tv-ben h hogyan vetődneka jó kapusok, tudsz tőlük mozdulatokat tanulni ill. a helyes földhözérkezést vetődéskor.

2008. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez csak tőled függ! Hát gyakorolnod kell a vetődést...fejlesztened kell a labda kezelésed...! És az a legjobb ha negyon jó a reflekszed!
2008. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát én is ugyanebben a cipőben jártam ameddig a keresztapám (aki focista) azt nem mondta hogy ügyes kapus vagyok.Szóval én azt mondom hogy járj edzésekre és ne érdekeljen ha egyszer-kétszer kiröhögnek!
2009. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!