Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van még esélyem valamelyik...

Van még esélyem valamelyik sportból élsportoló lenni?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy vannak sportok, amiket elég 14 éves korban elkezdeni, nem úgy mint pl. a focit.

14/F


2009. aug. 15. 13:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Eddig hobbi szinten sportoltam mindenből.
2009. aug. 15. 13:48
 2/7 anonim ***** válasza:

őőHát igen mondjuk atlétikához, úszáshoz, focihoz késő elkezdeni, de mondjuk boxolni elkezdhedsz ha szereted.

Haverom is 14évesen kezdte el, azóta volt már OB 2. helyezett.

2009. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sakk, Curling, Tollaslabda
2009. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Csocsó!!!

Amúgy sztem, ha van tehetséged és kitartásod, akkor mehet a foci is!! Menj el mellette futni, úszni és hidd el nagyon jó leszel!!

Ja és ha címlapon leszel akkor majd írj ;)

2009. aug. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az úzás kilőve. Azt 4 évesen kezdik el, 14 évesen olimpiára készülnek, 20 év felett meg szinte veteránnak számítanak. Kezdj el mondjuk amerikafocizni!:) Az itthon még gyerekcipőben jár, abban lehet valami, és úgy fogsz tőle kinézni mint egy szekrény:). www.nfl.hu, itt találsz infókat ha érdekelne. Amúgy egy élsportoló ismerősöm mondta, hogy ha megnyerné a lottót azonnal visszavolnulna, mert azért jó sportolni, hogy szomjas legyél tőle:)
2009. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A focit simán elkezdheted
2009. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy pár sportág amit elkezdhetsz 14 évesen. De az élsport a PÉNZről szól. A rengeteg pénz és a kimutathatatlan doppingszerekről. Semmi sem lehetetlen, de mielőtt belevágsz, nem árt, ha ezt tisztázod magadban.


UI: olvasd el ezt: [link]

2010. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!