Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyire van èrtelme...

Mennyire van èrtelme 20 èvesen elkezdeni rugbyzni?

Figyelt kérdés

èletembe nem rugbyztem, mèg a szabàlyokat sem vàgom, 20 èves vagyok, 4 èvet focisztam, jo testfelèpitès (176x80)

Nyitottak egy rugby iskolàt kèt kapura a lakàsomtol, gondolom benèzek. Van èrtelme?


2012. dec. 4. 18:01
 1/2 anonim válasza:
Ha érdekel valami és komolyan gondolod, akkor nincsen felső korhatár. Valószínűleg nem leszel világbajnok, de hobbi szinten semmi akadálya. Aztán ki tudja, hogy fog menni, lehet, hogy csapatod is lesz. ;)
2012. dec. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Viki a rögbis válasza:
Persze hogy van értelme! A rögbit sohasem késő elkezdeni, láttam már 70-60 éves idős emberekből álló csapatot is, jó az is igaz hogy ők nem full keményen kontaktoztak, de szerintem pont 20-éves korban lehet legjobban kiélvezni a pályán a játékot, és hogy nyírbálhatod az ellenfelet. (persze szabályosan kemény ütközésekkel)
2014. márc. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!