Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmix tippek, hogy hogy...

KoviAti kérdése:

Tippmix tippek, hogy hogy rakjak meg egx szelvényt?

Figyelt kérdés
már 2 hete nem nyertem semmit, pedig olyan egyértelmű meccseket raktam 1,3-as szorzóval és ezek viszik el. valami tipp h hogy rakjam meg a meccseket?

2012. dec. 11. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:

:) ez a baj ne a szorzókat nézd hanem, a csapatok formáját kezdőcsapatot ki sérült ki van eltiltva, kinek kell jobban a pont, mennyire vesz komolyan egy meccset.Én pl ráálltam a bundesliga 1-2 re és a Premier ligára néha egy kis Orosz meccs és persze a válogatottak. Ma jött 9000 ft két meccsel.kézi eb. A németek 4 szorzó a Magyarok 2,4 es Holnapra mit tervezel?

Talán segíthetek vagy bejön vagy nem :D

2012. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hanyagolnod kéne a tippmixet, és normális sportfogadásba kezdeni. Ha 1X2 nem a te világod, érdemes gólokkal foglalkoznod.
2012. dec. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hookuszpook ***** válasza:

Egyetértek az előző hozzászólásokkal, pontosabban azok lényegével: Ne a szorzókat nézd és hanyagold a tippmixet.

Én úgy sportfogadok, hogy nem nézem sem az oddsokat, sem a formát, sokszor még azt sem tudom, milyen bajnokságban játszanak a csapatok. Egyáltalán nem nézek utána ezeknek a dolgoknak és mégis minden fogadáson nyerek - rizikó nélkül. Havi 2-300 ezer Ft-ot össze lehet hozni vele. Ehhez nem kell más, mint egy megfelelő fogadási módszer. Úgy kell fogadni, hogy bármi lesz az eredmény, te mindenképpen nyerjél. Gondolom, ez így első olvasásra lehetetlennek tűnik, de nem az. Itt nem írhatom le a webcímet, hol tudsz erről olvasni, ha érdekel, írj privátban.

2012. dec. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát... azért a fogadási tőzsde sem egy szláv karnevál. Mindenki nem prosperálhat belőle, mert akkor kiből élnének a nyertesek?
2012. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En ertem milyen strategiara gondolsz hookuazpook. En ia igy csinalom. Neked milyen gyakran szokott lenni dontetlen mecs? En 10 7.5 ezerrel megrakom bejon alap hangon 2 6 ezer kozott ugy hogy a vendegnek es a hazainak a szorzoja nagyobb altalaba 2 feletti.
2015. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szosza válasza:
Sziasztok az utolsó valaszadó vagy hokuszpok irjon már vissza fontos lenne ! ezer köszönet :)
2016. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!