Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így elfogadják a tippmix...

Így elfogadják a tippmix szelvényt?

Figyelt kérdés

Hoztam haza pár segédszelvényt, mivel arra gondoltam hogy itthon kitöltöm, és úgy viszem feladni. Így elfogadják? Úgy is ha kettéhajtottam? nincs meggyűrve, csak középen meghajtottam, hogy bele tudjam rakni a tárcámba.

Másik kérdés, hogyha a rendes szelvény sarka picit meggyűrődött illetve az is ketté van hajtva, attól még azt is elfogadják?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 26. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azon múlik,hogy a gép beveszi-e és nincs-e rajta kétes jelzés,de ha jóindulatú ügyintézőt fogsz ki,akkor nem azt mondja,hogy vidd a fenébe és tölts ki újat,hanem a géppel is lehet korrigálni,ki lehet üttetni számot és be lehet huzatni újat -tudom,mert már volt ilyenben részem,nem lottózósként,hanem játékosként.
2011. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pont az alsó sarkában van sajnos a gyűrődés, de szerintem nem vészes, illetve a hajtást szerintem beveszi a gép, csak ettől a saroktól félek. nem ér semmilyen számot, meg nem is nagy, illetve nem itthon gyártottam, szóval reménykedem. mondjuk nem sokat nyertem, de azért még ha kis pénz is akkor is jól jön, legalább lesz miből rakni a következőt :D
2011. szept. 26. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A segédszelvényt (amit te töltöttél ki) valószínűleg beveszi a gép, erre igaz amit az előző leírt.

A szelvény (amit a gép ad ki) pedig teljes rongálás esetén is érvényes, ha a szelvényszám megvan. Tehát akkor sincs baj ha elhagyod, de megvan a száma, akkor mehetsz kiváltani a nyereményt. (persze ha valaki nem találta meg az általad elhagyott eredeti szelót és váltotta ki:))

2011. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elfogadják, én is így szoktam,hogy ott ne keljen már ezzel bajlódni
2013. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!