Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Elégedett vagy a Videoton EL...

Elégedett vagy a Videoton EL szereplésével? Jövőre van esély magyar csapatnak kijutni oda?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mert simán kijuthattak volna csak maguknak köszönhetik hogy nem jutottak ki és szerintem van esélyük kijutni ha tanulnak a saját hibájukból!
2012. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy lesz-e esély...Szép és jó ez a dolog,ez a 6 szerzett pont.DE NEM ELÉG!Ha már szereztek 6 pontot,miért nem bírtak a többi meccsen is jól játszani,és továbbjutni a csoportból?Ez a magyar foci.Mindig jön a NA MOST!NA MOST! szöveg,aztán csak egy kib.aszott hülyítés az egész,a klubcsapatoknál és a válogatottnál is.
2012. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha Torghelle nem játszott volna egy meccsen sem akkor igen elégedett lennék.
2012. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit a Vidi idén az EL-be csinál az előtt le a kalappal. Az előttem válaszolóknak köze nincs a focihoz. A Vidi olyan csapatokat győzött le melynek az értéke többszöröse a sajátjának. Egy példa: a Sporting keretértéke 141 millió euró, a Vidié 12 millió euró. El lehet gondolkozni milyen nagy eredmény is ez a 6 pont...
2012. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

most komolyan akik elégedetlenek azok mit vártatok a viditől?

egy normális magyar csapat nincs évek óta, 20 év alatt 2x jutottunk a bl csoportkörbe, ennyire gyenge a magyar foci és kész.

csoda, hogy bejutott a csoportkörbe a vidi, sokkal esélyesebb török csapatot vert ki.


nem kellene túl nagy elvárásokat tenni a csapatok elé, mert ilyen eredmény lehet nem lesz megint pár évig...

2012. dec. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!