Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Budapesti focicsapatok közötti...

Budapesti focicsapatok közötti ellenségeskedéseket/rivalizálásokat leírnátok?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint az Újpest-Fradi, ami a leghíresebb, de a Vasas, a Honvéd és az MTK is biztos színesíti a vetélkedést.

2012. dec. 22. 17:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy, ha valamelyek között van baráti kötelék, az is érdekelne.
2012. dec. 22. 17:55
 2/7 anonim válasza:
Pesten mindenki utál mindenkit.inkább Pest-vidék haverságok vannak.pl:fradi-zalaegerszeg vagy fradi-győr
2012. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fradi-Győr barátság?:/ Ezt honnan vetted?


Am van pesti barátság,az Újpest-Vasas között,bár nem tudom hogy az mennyire komoly.

2012. dec. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
vannak szurkoloi csoportok a fradinál és a győrnél akik barátkoznak.viszont az ujpestiek és az angyalföldiek sose szerették egymást.szomszédos kerület mindig is ellentétek voltak és nem csak a fociban...
2012. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fradi-Győr meccsen ősszel ezt skandálták: Rába parti cigány parasztok sose lesztek bajnokok. Ezek után hol a barátság? :) Amúgy a Fradi-Ute ellentét város-vidék ellentétre vezethető vissza.
2012. dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ferencváros-Újpest.....

Ez magáért beszél.Aki csak látott ilyen "meccset" (már pedig alig van ilyen ember Magyarországon) az tudja mirõl beszélek...De nem csak Pesti klubbok közt vannak rivalizálások.Minálunk is van olyan csapat akit legszivesebben le vernénk mint vak a poharat.És ehez híven ezek a meccset igen durvák.

2013. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tudom, hogy későn válaszolok...


A legnyagyobb derbi, de ezt már te is tudod, az FTC-UTE, de nem törpül el mellette a Vasas-Honvéd sem. Ez a kettő a legnagyobb rivális szurkolók között a fővárosban, de erősen utálják egymást az MTK-FTC, és szinte minden NB1 es csapat, egyezlen egy barátság van az első osztályban a Vasas-UTE barátság.


Vidéken rivalizálások: Vasas-ZTE, FTC-Győr, DVSC-FTC, Vasas-DVSC stb. De van róla wkipédia oldal is.


Vidéken barátságok: Vasas-Győr, Vasas-Békéscsaba, FTC-ZTE stb. (Erről is van wiki. Oldal)


Én, mint nagyon erős Vasas szurkoló írtam ezt a választ.


Hajrá Vasas, Mindörökké Angyalföld ❤️💙🔴🔵

Armata Armata Rossoblu!

2022. máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!