Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 13éves fiú vagyok? Edzsés...

Lego65 kérdése:

13éves fiú vagyok? Edzsés gyakorlatokat irjatok! Köszi Fehérváron lakok és azér focizgatunk és vannak jó hejzeteim de nem elég! Hogy lehetek teknikásabb gyorsabb? és jobban passzoljak?

Figyelt kérdés
Annyi lenne hogy szeretnék komojabban focizni! Állítólag a tehetségem megvan hozzá de nem focizok annyira jól ammenyire kéne és lassúak a lábaim. És könnyen elfáradok, az u14 be kevés vok. Szval annyi lenne hogy tanácsokat kérek hogy hol lehetne belőlem komojabb focista?
2012. dec. 22. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Bocs hogy ekezetek nelkul irok kulfoldi vagyok 16 eves vagyok es en is szeretek focizni a fociban a gyorsasag nagyon fontos egy gyors jatekos ritkan veszit labdat gyorsasag kell a cselekhez is.A pszolast gyakorolgasd tanulj meg ugy kapuraloni hogy oda menyen a labda ahova szeretned vagyis tanulj celozni sok gyakorlasal jo jatekos lehetsz a celzas jol jon a paszolasnal is .
2012. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia köszi sokat segítettél és gyakorolni fogom amiket mondtál
2012. dec. 23. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!