Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a legjobb az alábbi csatáro...

Ki a legjobb az alábbi csatárok közül? (Foci).

Figyelt kérdés

Samuel Eto'o

Didier Drogba

Wayne Rooney

Robin van Persie

Thierry Henry

Zlatan Ibrahimovic

Antonio Cassano

Fernando Torres


Ki a legjobb ezen csatárok közül? Véleményt, és ha akarsz indoklást is írhatsz, miért ő!



2012. dec. 30. 19:24
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

RvP és WR10 ( Rooney)

RvP gòlerős ,jôjátékos. Rooney gòlerős, jòlkészìt elő,remek rugò technika.

2012. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Kedvet kaptam, hogy sorrendet rakjak :)

Ibra, Van Persie, Rooney,(nagy szakadék) Torres, Eto'o, Drogba, Henry, Cassano


Ibrahimovic rendkívül technikás, nagyon(nagyon) erős, jól fejel, jól fejez be, közepesen gyors, iszonyú lövőtechnika(+erő).

Más kérdés, hogy Henry 6-8 évvel ezelőtt sokkal jobb a lisán bárkinél.. De jelenleg ez a helyzet(szerintem). Megjegyzem az első három név nagyon kiemelkedik a listáról.

2012. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Eto'O a legjobb csatár közülük
2012. dec. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Didier Drogba
2013. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
nekem mindegyik jó csatár,de zlatan a kemény agresszioja. van persie válogatott tudása
2013. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 zétike09 ***** válasza:

Zlatan nagyképű de a játéktudásával büszkélkedhet.

Szerintem ő a legjobb.

2013. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Eto'o
2013. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 ✮ʝօк&# ***** válasza:
100%

Nézzük csak..Torres klubnál utoljára az Atleticóban játszott jól. Válogatottban valamiért megy neki.


Drogba eléggé kiöregedett, habár tény hogy nem tudnék hirtelen jobb fizikumú csatárt mondani.


Eto'o szerény véleményem szerint a Barcelona Ronaldinho-korszakában a világ legjobb csatára volt.


Henry nagyot alkotott az Arsenalban meg a FR válogatottban, de már ő is csak a dagadt amerikaiak közt bírja xD


Rooney a legjobb angol labdarúgó egy ideje, szinte már tökéletes játékos, de gyakran nem nyújtja azt amit várnak tőle.


van Persie mióta MU-s mintha megtanult volna focizni, nagyon gólerős, hollandok közül utoljára Sneidert láttam ilyen formában játszani 2010-ben. Elképesztő.


És a végére hagyom azt aki jelenleg a legjobb közülük, Ibra, aki mindig is nagy félelmet keltett az ellenfél védelmében. Az egyetlen a listáról aki Drogbával is fel tudná venni a versenyt fizikailag, magas, jól fejel, emellett jól cselez, nagyon kemény lövőerő, és néha még gyorsnak is tűnik. Egy nagyon sokoldalú erőcsatár. Sokoldalúbb mint az elefántcsontparti.

Szerintem meg Cassanot nem lehet erre a listára tenni. Habár tény hogy most Torrest meg Henryt sem.

2013. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel teljesen egyetértek, annyiban nem, hogy Torres a Liverpool-nál is jól játszott :)
2013. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Azért voltak Torres-nek jó évei a Pool-nál...
2013. jan. 5. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!