Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek több mint 2 év...

Szerintetek több mint 2 év kihagyás után vissza lehet térni eredményesen a fociba?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 éves fiú vagyok, gyerekkorom óta fociztam, Megye 1-es csapatban játszottam amikor egy térd sérülés miatt több mint 2 éve nem bírtam focizni, mára már úgy érzem teljesen felépültem és nem sérülnék rá, orvos is engedélyezte.

Viszont attól tartok, hogy a sok kihagyás miatt jóval el vagyok maradva a kortársaimhoz képest, és nem tudnék eredményesen játszani, kilókat is szedtem fel, így erőnlétben is nagyon rossz állapotban vagyok.


Szerintetek érdemes lenne megpróbálnom újrakezdeni? Megye 2-es szinten tudnék még eredményesen játszani?

Nagy szenvedélyem a foci, és ha egy bizonyos időn belül hasznára lehetnék a csapatnak, akkor mindenképp megpróbálnám.


Mi a véleményetek?


2013. jan. 6. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleméynem, hogy adni kell magadnak egy esélyt.
2013. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az elsőnek igaza van

egy próbát megér

ha nem próbálod meg még lehet hogy megbánod, de akkor már túl késő lesz

ha meg úgy is szeretsz focizni akkor meg miért kérdés?

2013. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nyilván az elején le leszel maradva a többiekhez képest, de nem kell emiatt kétségbeesned, csináld ugyanúgy tovább az edzéseket. Most a téli alapozást, ha időben elkezded, akkor tavaszra bekerülhetsz akár a kezdőcsapatba(nem tudom mekkora a konkurencia). A lényeg, hogy mindenképp próbáld meg és, ha vmi nem megy vagy nehezebben megy, akkor nézd a pozítiv oldalát. Akár, ha van időd, járj el külön edzeni, hogy behozd a lemaradásod, gondolok itt mondjuk egy esti futásra vagy ilyesmi.
2013. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha meg sem próbálod, honnan tudnád?
2013. jan. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő válaszokat, igazatok van!

Megpróbálom mert lehet hogy tényleg örökre bánnám ha nem próbálnám :)

Köszönöm mindenkinek!

2013. jan. 7. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:
én megbántam. Aktívan fociztam 5 évig, majd eelkeztem (egy lány miatt másat csinálni 3 évig), most meg hiába vagyok nagy focirajongó, igaz általános iskolában 2 éve kapusként visszatértem 2-3 meccs erejéig, de sajnos a helyi csapatba már inkább emgsem próbálom, tudok még focizni de, hogy újra belelendüljek. Á inkább hagyom. Bárcsak visszamehetnék az időbe...
2013. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!