Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lassan 3 éve kosárlabdázom,...

Lassan 3 éve kosárlabdázom, de még midnig nem a legjobb a teljesítményem. Hogyan tudnám eredményesen fejleszteni magamat?

Figyelt kérdés

A passzaim és a labdaszerzésem,a védekezésem tökéletes. A dobásom pontosságával,a magasabbra ugrásokkal és betörésekkel gondban vagyok. Bemelegítéseknél a dobásaim kb.80%-osak... Meccssen ez olyan 55-60%ra esik vissza. Nem vagyok izgulós,egyzserrűen zavar,ha rámállnak és nem tudok koncentrálni. Nem tudom kizárni a gondolataim közül.A vádlierősítést,és bokaerősítést,hogy magasabbra tudjak ugrani air alerttel próbáltam javítani,de nem nagyon vált be.A betöréseim pedig.. hát igazából nemis nagyon vannak.

Segítséget kérnék olyan tapasztalt emberektől,akiknek jó edzéstervük van ,vagy bármilyen építő javaslatot szívesen vennék...

16/L


2010. febr. 11. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
ha ugrásodat szeretnéd fejleszteni és magasabbra szeretnél ugrani akkor: [link] ha a technikádon akkor nézz sok kosármeccset és less el pár trükköt majd játék közben próbáld beiktatni
2010. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
gyakorolni,gyakorolni,gyakorolni...én ugy csináltam hogy suli után a haverokal minden áldott nap (persze jobb időben) estig kosaraztam...meg is lett az eredménye
2010. febr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 aki2014 válasza:
Én már 7 éve kosarazom, és azt tudom mondani, hogy 3 év alatt csak nagyon kevesen tudnak a csúcsra jutni. Ha nagyon nem megy, akkor bele kell törődnöd, hogy a kosárlabdára bizonyos szempontból születni kell. Azt tudom javasolni, hogy gyakorolj sokat, és a meccseken is bátran vállaljad el a dobásokat/betöréseket, ha nem próbálkozol, akkor nem is fog sikerülni. Sokat gyakorolj, és meglátod, javulni fog a teljesítményed :)
2013. dec. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!