Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy megint Messié az Aranylabda?

Figyelt kérdés
4... hihetetlen, én ennyit nem adtam volna neki...

2013. jan. 7. 20:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én Iniestának adtam volna
2013. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 rémuralom ***** válasza:
94%
Én se Ronaldónak, se Messinek nem vagyok rajongója, de három Messi után igazán adhatták volna másnak. Azt sem bántam volna, ha Ronaldónak adják ennyi éppen-csak-lecsúszás után.
2013. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Szánalmas, és vicc, hogy a szavazók több mint 40%-a rá voksolt. Szimpátiaszavazás lett az egész, egy vicc úgy ahogy van. A legrosszabb meg az, hogy egy Ronaldinhónak, Ronaldónak (Mindkettőnek, de itt leginkább a brazilra gondolok) Zidane-nak, Figónak csak EGY!!! van, Raúlnak, Gutinak, Xavinak, Iniestának vagy akár Casillasnak egy darab sincs. Nevetséges. Futballtörténelmet csinálnak ebből a gyerekből. 60-70 év múlva kb. senki sem fog arra emlékezni, hogy HOGYAN kapta ő az összes Aranylabdáját (Kivéve a legelső, azt valóban megérdemelte), csak arra, hogy hat-hét-nyolcszoros Aranylabdás, az Isten személyesen. 60-70 év múlva senki sem fogja tudni, hogy CR7 legalább annyira jó futballista volt, mint Messi, nem beszélve Figóról, Zidaneról, Xaviról és a többiekről. Az, hogy Guardiola meg mit keresett a TOP3-ban, talán még ő maga sem tudja, mert, tavaly kb. nem csinált semmit.

Egy szó mint száz: a FIFA nálam úgy elb*szta a becsületét, ahogy azt illik. Le kéne váltani ezeket az őskövületeket Platinivel az élen. Akkor talán megint lehetne fair a futball. Az meg, hogy csak a La Ligából kerültek ki a Világ XI tagjai szintén vicces, pláne azért, mert 11-ből 10 RM vagy Barca játékos. Én azért egy Robbent, Ribéryt, Neuert (BL-döntőben fogott ki 11-est (vagy lehet, hogy többet is) aztán odaállt és berúgta a sajátját...) vagy akár Drogbát is. Tényleg vicc ez az egész. Nem is értem, miért Zürichben tartják. Lehetne Barcelonában is. A következő évek Aranylabda-díjátadói meg szerintem elképesztő feleslegesek és pénzkidobásnak gondolom. Adják oda 5 évre előre Messinek. Szánalom az egész bagázs.

2013. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Szerintem nem megfelelöen osztlyák az aranylabdát annak a játékosnak kéne adni aki a csapat szive messi nem de ronaldo sem iniesta és xavi vagy özil és benzeme inkább erdemelné ha csak azért adták messinek a labdát mert 91 golt lött arra ott van az europai aranycipö egszonak is egy a vége régebben azoknak adták akkik tdtek a csapatért pl cannavaro most meg olyannak akki üreskapuba paszo 3 méterröl!!:(
2013. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
94%

2010: Sneijder triplázott az Interrel, és VB döntőig vezette Hollandiát. Messi nyerte az Aranylabdát!!!


2011: Ronaldo több gólt lőtt, mint Messi, de Messi több kupát nyert! Messi nyerte az Aranylabdát.


2012: Messi több gólt lőtt, mint Ronaldo, de Ronaldo több kupát nyert! Messi nyerte az Aranylabdát.


Érdekes nem de?! :)

2013. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Persze. Tavaly ugyanez a kombó nem volt elég CRnek, most Messinek elég.
2013. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Tyler913 ***** válasza:

Szánalmas az egész. De szerintem ez az óriási hype,ami Messi és a Barca körül megy,egy idő után nem csak unalmas lesz,hanem meg is utáltatja őket az emberekkel. Pl. nekem nem lenne semmi bajom velük,Messi is kétségtelenül korszakos zseni,de ennyire azért nem jobb mindenki másnál.


Ez kb. olyan,mint Jordan anno a kosárlabdában. Valakinek érdeke,hogy egy játékost istenné emeljenek,mert ha ő lesz a sportág arca,úgy eladhatóbb az egész.

2013. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
hihetelen mindig mindenhol messi. igaz messi egy igazi foci zseni de az hogy egymás után 4 aranylabda ez már sok.. az a baj hogy a szavazásnál nem a focit figyelik már sajnos.!
2013. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Sajnos szubjektív véleményeken alapul az Aranylabda sorsa. Amúgy Messi legalább annyira megérdemelte idén mint Ronaldo. Olyan rekordot állított fel, amit egyhamar nem fognak megdönteni, az tuti. Mindazonáltal én Iniestának adtam volna idén.
2013. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Az a szánalmas, hogy bárki megkérdőjelezi, hogy megérdemelte-e. Én Messi párti vagyok, de nem hisztiznék ha Iniesta, de akkor sem, ha Ronaldo kapta volna. Azért hármójukat választották, mert idén ők nyújtották a legjobb teljesítményt, és ezen a szinten már nem lehet vitázni. Mind világklasszis, innentől kezdve szubjektív, hogy kinek mi tetszik. Messi amellett, hogy zsenialitását most nem fényezném tavaly megdöntött egy évtizedek óta fent álló rekordot, 91 gól (!!!!!) még kimondani is sok. Iniesta főszereplője volt az EB-nek, és a Barcában is kimagaslót nyújtott, mint mindig. Ronaldo úgyszintén brillírozott a Real-ban, és begyűjtött egy bajnoki címet is. (Bár az ősz nem sikerült éppen fényesre, ellenben a barcásokkal - és ez is beleszámít)


Egyébként Aranylabda EGYÉNI díj, felesleges hozzá tenni, hogy ki mit nyert. Vagy talán valamelyik cselzisnek kellett volna megkapnia? Akik kibekkelték az elődöntőt és a döntőt is?

Szerintem mindhárom megérdemelte volna, de a szakértők szerint Messi kicsit jobban. Nincs ebben semmi felháborító. Nem egy Torres-féle közröhej tárgya nyerte, mert néhányan kb. úgy ki vannak akadva, mintha Messi egy szerencsétlen senki lenne.

Volt már neki három, na és? Csak azért nem fogják nem neki adni, mert ti unjátok.

Nevetséges.


Az év 11-ben viszont tényleg voltak szánalmas döntések, pl. Marcelo, Alves, Piqué (idén jól játszik, de Piquén nem egy meccs ment el tavaly...)

2013. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!