Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő meccsekről? 1. Ac Milan - Barcelona 2. Celtic - Juventus 3. Valencia - PSG 4. R. Madrid - Man. Utd 5. S. Donyeck - B. Dortmund 6. Arsenal - B. München 7. Porto - Malaga 8. Galatasaray - Schalke

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Így nehéz.. mire vagy konkrétan kíváncsi? (gólok száma, első gól szerzője, sima értékelés... ):)
2013. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nagyszerűek...


[link]


nem vagyok túl "paranoiás" de szerintem ez azért érdekes. Amúgy biztos jók lesznek...

2013. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jók lesznek.
2013. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Remélem a Rejál Margitot kipöccinti a MU.
2013. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 zétike09 ***** válasza:

Továbbjutások:Barcelona Juventus PSG Man.Utd Dortmund

Arsenal Malaga Schalke

2013. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rejál Margit...A szintet mutatja.

Barca, Juve, PSG, Madrid, Dortmund, Bayern, Malaga, Schalke.

2013. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Ha Real nem szedi össze magát, Ferguéknak nem lesz nagy dolog kiejteni őket. Szerintem a Dortmund nagyon jól teszi ha vigyáz az ukránokkal, nem akármilyen csapattal játszik a Donyeck sem. Az Arsenalról és Bayernről nem tudok sokat mondani, nem sokat hallok felőlük, hogy bármelyik jó eredményeket érne el,vagy ilyesmi. Porto szerintem okozhat meglepetést, Malagában alacsony eléggé a morál jelenleg, annál talán már csak Madridban alacsonyabb.
2013. jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2, x, 2, 2, 2, x, 1, x. De nehogy megrakd :D
2013. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Milan

Juve

Psg

ManU

Dortmund

B.Müncen

Malaga

Schalke

2013. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Filipó István válasza:

Milán-Barca Nehéz mérkőzés lessz, de a katalánok kreativítása idegenbeli x-et, és hazai 3-0-s továbbjutást jelent. Celtic-Juventus, A Skótok rendkívül agresszíven tudnak futballozni, de még így is az Öreg hölgy továbbjutása borítékolható. Valencia-Psg Abszolút megjósolhatatlan. Ibra képes meccseket eldönteni, viszont a Valencia ha összekapja magát, nagyon is jól tud vitézkedni. pillanatnyi szerencse dönti el talán.

Madrid-MU. Hát ha most lenne/nek a találkozó/k akkor United továbbjutást mondanék. Viszont az majd csak Február végére esedékes, addig a forma időzítés változhat. akár meg is fordulhat. Donyeck-Dortmund: Bár a Bvb nívósabb klubnak hangzik, az ukránok tapasztaltabbak. szerintem ez is aktuális szerencse folytán dőlhet el. Arsenal-BM: A német virtus , és a hazai visszavágó mindenképp Bajor továbbjutást sejtet. Azért nem lennék teljesen nyugodt amikor 1 Angol csapat az ellenfél, pláne nem ha az Arsenal. Sztem a Malaga legyűri a Portugálokat. Nagyon együtt vannak az idén. És kiváló labdarúgokkal rendelkeznek. Galatasaray-S04: Itt is a Német ambíciok döntenek. szerintem ez lesz.

2013. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!