Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Érdemes szemcsére váltanom?

Érdemes szemcsére váltanom?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta asztaliteniszezek, és sok más sportot is űztem. Az évek során viszont a csuklóm megadta magát, és a támadó játékom fonákon egyre gyengébb, mivel nem bírja úgy a csuklóm a mozdulatokat.

Olvasgattam már a támadószemcsékről, és talán az megoldás lehetne erre a problémára, mivel semmiképp nem szeretném abbahagyni a játékot..Évek óta szedek porcerősítőt, meg egyéb ízületi vitaminokat, de ezek csak átmeneti segítségek..


Érdekelne, hogy aki esetleg szemcsével játszik, vagy jobban ért ehhez, mint én, ajánlaná-e, hogy váltsak.


Előre is köszönöm a válaszokat. :)


21 L

Bp.



2013. jan. 17. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

A szemcse egészen más játékot kíván mint a szoft!Nem egyszerű vele a játék bár van akinek ez passzol a legjobban!Beletelik fél évbe is mire rá áll az ember a labdákra.Úgy gondolom a szemcsés játékosok mindig kicsit hátrányban vannak az ellenféllel szemben ,mert fogják a játék tempóját és van idő rákészülni az ütésre. Ráadásul a rövid szemcse nem is zavaró. A nagy pörik könnyen elszálhatnak róla ,az üeres pötyik meg szinte leesnek.Fejben ott kell leni a szemcsével!

A másik lehetőség az ANTI borítás. Az is elég kellemetlen azoknak akik nem találkoznak vele!

Először azt ajánlanám próbálj könnyebb fát és könnyebb borítást összerakni ami nem terheli a sújával a kezed!

TSP balsa 5.5 all plus. Ez kb 75gr.

Most mivel játszol?

2013. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy teljesen más vele a játék, és kb meg kell tanulnom az elejétől játszani. Gondoltam az ANTI-ra is, persze mindenképp csak a mostani bajnokság végével. Addig nem teszek már fel új borítást. Most egy Korbel fám van, Acuda S2 tenyeressel és Xiom vega fonákkal. Szóval eleve lassabb borítás van a fonákomon már most is. Az ennél könnyebb fával meg az ütéserősségem csökken. Próbáltam már.


Köszönöm a választ egyébként. :)

2013. jan. 28. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!