Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kezdő játékvezető mennyi idő...

Kezdő játékvezető mennyi idő alatt vezethet rangosabb meccseket és mennyit kap érte?

Figyelt kérdés

mennyi idő alatt jut el az ifi meccsektől megyei bajnokságon át nemzeti szintig(NB)?

illetve mennyit lehet keresni ifi megyei és nemzeti bajnokság szintjén mint játékvezető vagy partjelző?


2013. jan. 20. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Megye 2-es bíró 8-10E Ft közt mozog ha jól tudom.Partjelző 6-7 ezer.

Az időt nem tudom.Szerintem egy 5-6 év de nem biztos.

2013. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 20. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Az az 5-6, az inkabb 8-10.


Az elso 2-3 ev az a megyei szint legaljan telik. A kovetkezo 2-3 evben, ha kimagaslo kepessegu vagy es nem hibazol, akkor bekerulhetsz a megyei elitbe. Az ezt koveto 2-3 ev mar orszagos utanpotlasban is talalhat, ahol szinten magas szinten kell teljesiteni emberileg, szakmailag, fizikalis es mentalisan is. S mar most ott tartunk h 6-9 eve csinalod es meg nem vagy NB1-ben. Nyilvan vannak olyanok akik kiemelkednek es gyorsabban lepegetnek es olyanok is, akik visszaesnek es sosem jutnak feljebb.


Nem olyan egyszeru kenyer ez.


Egy ex jv.

2013. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!