Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Keresek kezdő kézilabdacsapato...

Keresek kezdő kézilabdacsapatot Budapesten, valaki tud valahol?

Figyelt kérdés
Öt hónapja kezdtem el,most elég profikkal edzek együtt,szóval ez nem igazán nekem való,ezért ha lenne a tudásommal egyszintű csapat,oda szívesen mennék!L/14

2013. jan. 30. 17:27
 1/7 anonim válasza:
Kispest? Vasas? Jobb jobbakkal lenni mert többet tanulhatsz.
2013. febr. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia,köszi a választ!Ezek közül az egyiket már ismerem,és nem szívesen maradnék ott,mert úgy gondolom,hogy akadályozom őket(ez amúgy elég nyilvánvaló),és mivel ők már évek óta egy közösség,engem nem igazán tudnak befogadni(és a jellemünk is nagyon különböző). Jobban szeretnék egy olyan helyen tanulni,ahol nem csupa 5 vagy annál több éve játszó játékosok vannak,de eddig még nem találtam egy csapatot sem,amelyik nem kifejezetten profi,de ennek ellenére nem a legbénább.
2013. febr. 1. 16:05
 3/7 anonim válasza:
16. ker:) Hort SE
2013. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)És itt "foglalkoznak" kezdőkkel is?Vagy van egy 97,98,99 -es lánycsapat,akiknek a tagjai 4-5-6 éve csinálják,én meg próbáljak felfejlődni hozzájuk?
2013. febr. 2. 20:57
 5/7 anonim válasza:
Nemtudom. Szerintem igen.Én junior vagyok úgyhogy nem nagyon tudom h működik. :) Meg más csapatba is vagyok. De Hortba vannak.
2013. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem, ha lány vagy gyere a KSI SE-be. Elég jó a hangulat, és az edző is jó fej. Mindenki kezdő. Vannak meccsek.
2013. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak a Penszki
2013. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!