Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki fog? Baltimore...

Szerintetek ki fog? Baltimore 49ers vagy san francisco ravens?

Figyelt kérdés
szerintetek ki és miért?? rája doszavaznék de most nem tudom eldönteni mégse na.

2013. febr. 3. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
San Francisco, mégis csak jobbak azért.
2013. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is 49ers de a Baltimort sem szabad leírni Ray Lewisnak ez lesz az utolsó meccse így csapatársai és ő is nagyon keményen oda fogják magukat tenni, de bízok Kaepernick kezében és gyors lábában
2013. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Remélem a Baltimore! Egyébként meg csak a Falcons! :)
2013. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zétike09 ***** válasza:
Hát a Ravens nyert! 26-8-nál durva volt az áramszünet! Azért ezt nem vártam New Orleanstól!
2013. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NFLfan 9918 válasza:
Hát én is sajnálom mivel én Steelerses vagyok és jövőre nehéz lesz legyőzni a ravenst am REMÉLEM KEDVES KÉRDEZŐ AZ TOD H NEM BALTIMORE 49 ERS ÉS NEM SAN FRANCISCO RAVENS FORDITVA TE!
2013. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
San Francisco 49ers-Baltimore Ravens. nem értesz hozzá ne nézd. az ilyen nagyon feltud bas*ni
2013. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!