Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Meg tudná mondani valaki,...

Meg tudná mondani valaki, hogy mi történik akkor, ha tippmixen teniszben hazaira fogadtam, de döntetlen lett a vége, amire viszont nem lehetett fogadni? Ilyenkor elvesztettem a tippmixemet, vagy lefokozzák 1-esre az oddsot és azt kapom meg?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 20:05
 1/6 anonim válasza:
Az lenne a legfőbb oka annak hogy nem lehetett rá fogadni mert elvileg nem lehet döntetlen csak akkor ha félbeszakadt a meccs de akkor vagy ujrajátszák vagy pedig késöbb folytatják...
2013. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom, de ez Olaszország-USA Fed-Kupa mérkőzés volt, tehát 2 páros ember játszott benne. Az egyik párosnál az olasz győzött, míg a másik párosnál az amerikai. Illetve a tippmix oldalon is azt írja az élő eredményeknél, hogy 1:1, tehát döntetlen. Ezért nem tudom, hogy most akkor mi a helyzet?
2013. febr. 9. 21:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszod!
2013. febr. 9. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha van esély arra hogy döntetlen lesz a vége akkor csak lehet arra is fogadni nem? Nem lehet hogy újrajátsszák? Ez esetben vesztettél. De szerintem sajna minden esetben vesztettél, mert az eredeti meccs nem annak a győzelmével zárult akire te fogadtál...
2013. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Sajnos nem lehetett fogadni a döntetlenre, ami fura, hiszen 2 páros játszott. De nem csak az Olaszország-USA, hanem az Oroszország-Japán 2 párosnál is 1:1 lett a vége, és ott se lehetett döntetlenre fogadni. Nem tudom, mi van ilyenkor, nagyon kíváncsi leszek, mit mondanak majd a lottózóban, vagy lesz-e valami módosítás ez ügyben. Ilyenkor nem lehet, hogy összeadják a szerzett pontok eredményét? Gondolok itt arra, hogy az olaszok háromszor nyertek az ötből a 2 páros eredményei alapján, tehát akkor, mivel nem lehetett döntetlenre fogadni, így számolják ki, és akkor lényegében az olaszok nyerték? Vagy ilyen nem is létezik? :D
2013. febr. 9. 22:27
 6/6 Suvorov ***** válasza:
azmég nem végeredmény még lesz 3 meccs ma
2013. febr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!