Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mai vereséggel elúszott a...

Mai vereséggel elúszott a remény a második hely megszerzésére szerintem, ti hogy látjátok? Már csak a portugálokkal (2-szer) és a dánokkal játszunk. Sajnos így a 3-dik hely elérése is bravúrnak tűnik.

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 22:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Messi a VILÁG LEGJOBB JÁTÉKOSA, de ő szerinted középcsatár?????? lol

Drogba?? Ez valami vicc?

2009. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Gera ráadásul nem is lehet ott

szerdai Portugália elleni meccsen


és egy kis pesszimizmus:

azon majd a 96-dik percben C. Ronaldo gurítja be

labdát kapunkba........

2009. szept. 6. 11:36
 13/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell ahhoz a 93. perc.A VB már elúszott,kellene építeni az EB-re a csapatot,mindenkinek megtalálni a posztját,csatárokat,középpályásokat keresni,fiatalokat beépíteni.Szomorú vagyok de be kell látni ennyire vagyunk képesek,fizikumban ,mentálisan rengeteget kéne javulni!Azért a swédek vért izzadva nehezen nyertek,ez biztató alap lehet.
2009. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
58%
A svédek tegnap szerintem jobban játszottak, mint a portugálok fognak szerdán, ettől függetlenül (a dánok verték őket, mi meg döntetleneztünk a dánokkal, de ez most mindegy), szóval van esély, csak kevés. De abban biztos vagyok, hogy a szerdai meccs nem Krisztina Rinyáldón fog múlni, ő is csak egy bábú a táblán :)
2009. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
53%

Tudnak a fiúk jól játszani, tegnap is jól játszottak, csak néha nem hiszik el magukról!

Ha összeszedik magukat és normális felállásban játszanak, akkor még van esély.

Portugáliában C. Ronaldo az egyetlen erősség, de nincs mögötte csapat!

Hajrá.

2009. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

de a portugáloknál SOKKAL nagyobb játékosok vannak mint a svédeknél. A svédeknél leszámítva Ibrát nem játszik senki sem sztárcsapatban, míg a portugáloknál Deco,Carvalho,Bosingwa,Ronaldo,Nani, stb..

A lényeg az hogy ugyan abban igazad is van hogy a portugáloknál nincsen csapat, de egy-egy jó megmozdulás dönthet és a portugálok ellen kevesebb esélyünk van mint a svédek ellen volt.

2009. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy focirajongó, de sztem az a probléma, hogy akárhányszor egy kicsit kezd javulni a magyar csapat teljesitménye, a média egyből ráveti magát erre.Nem csoda, hogy nem nyerünk soha, amikor ekkora nyomás van a fiukon.Egyébkét iszonyat nagy szívás volt a z utolsó percben golt kapni.
2009. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
ez más országokban is így van, szóval nekik is ugyanolyan nehéz, max "más országok" játékosai már jobban hozzá vannak szokva
2009. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem lehet úgy kimenni a pályára,hogy kikapunk úgyis!Igenis ez kell nemcsak a médiától hanem szurkolótól,játékostól egyaránt!A portugálok meg nem nőttek olyan nagyra mint a Swédek akik jobban hasonlítottak a terminátorokra mint emberekre.nagyon nehéz lesz de már csak büszkeségből is le kéne győzni őket az albánoknak a Swédeket és meglehet a pótselejtező!
2009. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az úgyis kikapunk rossz hozzáállás. Amikor játszol az a lényeg, hogy légy magabiztos. Most mi lett volna ha "Te jó ég Ibra jön velem szemben, ááá hagyjuk a p*csába, úgy se tudom elvenni tőle a labdát :D" Szal kb. ilyen lenne, nem a hozzáállásunkkal volt a gond az biztos, szerintem ez a nyomás se probléma, a közönség is jó volt, egyszerűen idén még nem állunk készen szerintem a VB-re, de évről évre javul a magyar futball, szóval talán 2012 -es EB-re :)
2009. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!