Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Néhany sport kérdésre szeretné...

Néhany sport kérdésre szeretnék választ kapni. (? ) Lent leírtam.

Figyelt kérdés

Ki lőtt utoljára gólt az unió területén rendezett világbajnoki döntőben?

Fabio Grosso

Alessandro del Piero

Diego Forlán

Bastian Schweinsteiger

Nuno Gomes

Andrés Iniesta


Hányadik helyen végzett a holland bajnokságban maastrichti futballcsapat a maastrichti szerződés aláírásának évében?

I. osztály 7. hely

I. osztály 10. hely

I. osztály 16. hely

II. osztály 1. hely

II. osztály 11. hely

II. osztály 14. hely


Melyik uniós fővárosnak szerepel a legtöbb futballcsapata az élvonalban?

Budapest

Bukarest

Szófia

Madrid

London

Tallinn


A londoni olimpia futballtornájának különlegessége a közös brit válogatott indulása volt. Hány évvel korábban indultak utoljára ilyen módon olimpiai selejtezőn?

8

16

24

32

40

48


2013. febr. 21. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak az elsőre és a harmadikra tudom a választ! :)

1.Andrés Iniesta -ez tuti

2.London (85%-ra)

2013. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez fincsi :)
2013. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig pont a tuti a nem jó. A kérdés az unió területére vonatkozik, Dél-Afrika pedig nem ott van. A legutolsó unió területén lejátszott vb-döntő 2006-ban volt Németországban, tizenegyesekkel dőlt el Olaszország és Franciaország között, az utolsó tizenegyest Fabio Grosso rúgta be.


A második megtalálható guglin, kell hozzá a maastrichti szerződés éve, a holland bajnokság neve, és a maastrichti focicsapat neve. Cirka 3 perc.


A harmadik is megtalálható, de már dolgozni is kell vele, ezért besegítek: minden bizonnyal London lesz 6 csapattal, a többi szinte mind 4.


Az utolsót most nem találom, de szerintem elég rég volt.

2013. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hányadik helyen végzett a holland bajnokságban maastrichti futballcsapat a maastrichti szerződés aláírásának évében?

I. osztály 7. hely


1992.

2013. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!