Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolók, Konditerembe...

Sportolók, Konditerembe járók! Válaszolnátok nekem néhány kérdésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy felmérést készítek, sok embert megkérdeztem már, itt is gyűjteném az emberek válaszait, remélem lesz olyan, aki szívesen segítene nekem a felmérésemben. Ez azokhoz szól, akik aktívan végeznek konditermi, vagy aerobic edzést, kortól nemtől függetlenül, szóval mindenki válaszát várom, és nagyon megköszönöm. Minden válaszolónak megy egy zöld kéz! :)


1. Milyen mozgásformát/formákat végzel, és milyen rendszerességgel?


2. Mióta csinálod, és milyen indíttatásból kezdted el?


3. Mennyire vagy megelégedve az eddig elért eredményeiddel, esetleg vannak-e élsportolói/testépítő ambicióid?


4. Mit tapasztalsz a környezetedben, sokan végeznek e valamilyen mozgásformát? (család, baráti kör)


5. A sportolás mellett mennyire tudsz helyesen táplálkozni, illetve mennyire figyelsz oda az étkezésre?


6. Használsz-e valamilyen táplálékkiegészítőt/kiegészítőket, és ha igen, melyek ezek? (nem fontos márkát is írni, ill. típust, de megköszönöm ha leírod.:)


Szimplán ez a 6 kérdés. Mégegyszer, minden válaszolónak köszönöm, aki megtisztel a válaszával!


Üdv! :)


2012. jan. 13. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Heti 4 súlyzósedzés, most diétázom ezért mellé heti 5 aerob edzést is. Ha vége a diétának, be akarok min 1, de ha lehet 2 kardió edzést vezetni pihenőnapokon, mert eddig ezt elhanyagoltam.


2. Két éve, de ebben volt egy 5 hónapos szünet. Egy lány miatt kezdtem el (azt mondta, hogy a nagy darab pasikhoz vonzódik, hát nagy lettem)


3. Mindig lehetne jobb, de meg vagyok elégedve. 69kg-val kezdtem két év alatt felmentem 102kg-ra. Diéta végén remélem nem esek 90kg alá és ha igen az se baj, ha 85 körül állok meg (bár szerintem nincs rajtam annyi zsír) akkor is 15kg tiszta izom két év alatt, az azért nem rosz. Szerintem. Nem versenyeznék, nem is tudnék, nincs meg hozzá a genetikám, sajnos.


4. Sajnos egyáltalán nem. Inkább az önpuszt

2012. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

(közben sikerült megnyomni az ENTERT, bocsi)...önpusztító létforma a jellemző.


5. Teljes mértékben. Fehérje, szénhidrát, zsir arányokra figyelek. Igyekszek rostokat minél nagyobb mennyiségben bevinni. És persze minőségi kaját enni.


6. Multivitamin, fehérjék (tejsavó, kevert és kazeint is), valamint néha, ha megengedhetem magamnak akkor, aminosavakat és teszto fokozókat. Scitec (most 1oo% Whey Pro Prof és MultiPro, Amino 56oo - ezt csak egyszer próbáltam), Full Force MPM, ProNutrition 1oo% Casein, ami most megy, de a ProNutritiontól más sokminden megvolt (GFX, Giant Pro Mas, ProWhey, Glutamin, Tribulus, IsoSOY, Dynimate Pack), meg egyszer Biotech-től volt Anadrol.

2012. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1. súlyzós edzés heti 3x, futás heti 1, max. 2x

2. szép alakot és jó erőnlétet szerettem volna (szeretnék), 4 hónapja edzek normálisan.

3. feszesebb vagyok és egy kis izom már látszik, de különösebb eredmény még nincs. nem tervezek versenyt, magamnak edzegetek, hát majd meglátjuk

4. nem

5. eléggé, főleg hogy könnyen zsírosodom, de tömegelésbe azért több minden belefér :)

6. most vitamin, fehérje, dextróz, ízületvédő, viszont mindjárt megint elfogy a pénzem, úgyhogy majd valamit átvariálok...

2012. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1.küzdősport heti 2,saját súlyos gyakorlat heti 5,kettlebell heti 1,kocogás heti 1.

2.2 éve kb.egészségmegőrzés,unalom,alap készenlét.

3.technikailag és taktikailag elégedett vagyok, állóképességben lenne mit fejlődni.

nincs.

4.nem.igen.

5.lecsórósódtam uh jelenleg nem.

legalábbis ahhoz képest nem,mikor még kondiztam kb 12 évig.

6.fehérje,savasodás kitoló,tribulus,c vitamin.

üdv!

2012. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


1. heti 6x1,5-2 óra súlyzós edzés (kardió célnak megfelelően)

2. 7 éve, azért kezdtem mert izmos akartam lenni

3. meg vagyok elégedve, igen vannak

4. igen (észrevétel: a kor előrehaladtával abbahagyják kb 18 éves kor után 50% alá esik az aktív sportolók száma)

5. amennyire csak lehet

6. igen, éspedig:

Myofusion, Promix, BCAA-Xpress, Glutamin, dextróz, BTU C-1000, Vitamin E, Multivitamin (változó), porcerősítő

ezek mindig mennek

2012. jan. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1: Súlyzós edzés

2:4,5 éve izmosodni szerettem volna

3: Sohasem vagyok magammal elégedett, idén lesz első versenyem

4: Baráti köröm szintén rendszeresen több éve edz

5: Tömegnöveléskor 80°%os étrend diétakor 100%

6: rendeszeresen használok tömegeléskor: vagy fehérje vagy tömegnövelő: Mutant Mass, Mega Gainer, Fehérje: Myo Fusion, Kreatin: Crebomb vagy sima monohidrát multilvitamin: Monster Pak régebeb Multi PAk, Diétakor: Fehérje: Valamilyen Isolátum álltalában a Dymatize, BCAA express és glutamin néha zöld tea vagy carnitine és persze a multivitamin

2012. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Mivel mozgásformára kérdeztél, ezért én is válaszolok, bár egyik sem sport.


1. Jujutsu heti 3, néha 1-1 külön óra amikor szükséges. Kettlebell ciklikusságra épülő edzésprogrammal heti 3 illetve +2 opcionális nap ez mellé szoktam berakni a fegyencedzést.


2. pár éve nem tudom pontosan, hari képességek elsajátítása, erőnövelés.


3. Jól haladok, de egy élet is kevés a tanulásra. Nincs ilyen opcióm, meg nem is érdekelne.


4. Az edzőtársakat leszámítva nem nagyon.


5. Dolgozom rajta. És több alternatívát i kutatok, a hagyományos 5-6-7 étkezés, LEANGAINS? warrior diet, eat stop eat, illetve Lakatos Péter blogján van egy hír, hogy szeptemberben jön egy diétás könyv amely felforgatja a világos és ő nem szokott viccelni. Ha lesz időm kísérletezni kiválasztom a legjobbat, addig meg foltozom a jelenlegit.


6. C vitamin

2012. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1,Konditermi +itthon egy kis aerob mozgással egészítem ki


2, 3,5 hónapja kezdtem konditerembe járni, aerob mozgást már régebben, azért mert katona akarok lenni


3,Nincsenek testépítői céljaim, eredménnyel meg vagyok elégedve magamhoz képest erősebb lettem nem is kicsit"


4,Nm végeznek sajnos :/


5,Próbálok odafigyelni bár nem mindig jön össze de úgy vagyok vele h lesz ez még jobb is :)


6,Igen vitamint (daily one-t)



17/L

2012. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1: heti 4szer kondizok (hétfő,kedd,csütörtök,péntek) általában úgy hogy egyik nap bicepsz-tricepsz, aztán mell-váll, hát-has és comb-vádli

2: szeptember óta csinálom. mindig is érdekelt a kondizás (hogy keményebb legyek) és a középsulikban vannak, ráadásul itt elég jól felszerelt

3: meg vagyok elégedve magammal, mindenki szerint sokat fejlődtem. az a célom hogy tavaszig tömeget növelek meg gyúrok, tavasztól szálkásodok, aztán megyek strandozni (csajok)

4: testvérem most kezdett el kondizni súlycsökkentés miatt, egyébként a városban a korosztályomból sokan kondiznak, mert vigyázni kell magunkra az utcán

5: eddig csak ettem ahogy tudtam, most kezdtem el a kalória, zsír, fehérje és szénhidrát számolására. egészen hatékony eddig amit csinálok, ugyanis 64 kilóról felhíztam 70-re

6: igen, most kezdtem el. most 100% whey protein professionalt használok, továbbá vitaminokat (szimpla boltból), és béres cseppet hogy hízzak (azt hallottam hogy attól hízik szinte mindenki, és én tényleg éhesebb vagyok mióta azt szedem)

2012. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gabii2 válasza:

Heti öt edzés konditeremben 1,5 -2 òra

10 hònapja csinàlom, AZért kezdtem el mert sovàny voltam(185cm és 62kg)

Meg vagyok elêgedve, mert màr 73kg vagyok azaz 11kg 10 hònap alatt

Sok haverom jàr edzeni

Odafigyelek hogy mit eszem

Szedtem fehérjét de most kreatint szedek.

2012. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!