Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Még így is van olyan, aki...

Még így is van olyan, aki CR7-et jobbnak tartja Messinél,4 aranylabda után?

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A Milan megfogta Iniestát(!), Messi szinte pályán se volt. Van jobb és rosszabb csatár, csak jó csapat és jó kiszolgálás nélkül egyik sem ér semmit.
2013. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
4 aranylabda semmit nem jelent. a mutatott játék jelent valamit és abban CR7 jobb. Jobban szeretem Barcát mint Realt és nekem ez a véleményem... De nem sokkal jobb egyébként :)
2013. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
jézusom... O.O
2013. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Most ne egy meccsből indulj ki,mert a milan nyerni tudott a barca ellen,és hogy Messi,Iniesta,Fabregas nem tudott mit csinálni.....

Amúgy utálom a Barcelonát ès a Realt is ,de szerintem C.Ronaldo jobb !Az ,hogy Messi mennyi gólt lő az egy dolog,de a fele góljait 3 méterről kell neki bepasszolni ,mert Xavi,Iniesta,Fabregas megcsinálja helyette !!!

Ronaldo nagyobb egyéniség !

2013. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem unalmas már ez?? folyton real,barca,messi meg ronaldo...

nézzetek körbe nagyon sok olyan van aki ugyan olyan jo mint ők csak nincsenek annyira majmolva mint ők ketten.

2013. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én nem azt kérdeztem, Messi vagy Ronaldo... tudsz olvasni?
2013. febr. 23. 13:45
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Gyertek a ratyiságotokkal,Messinek egy évben van 2-3 rossz meccse,míg CR-nek...
2013. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Xavi és Iniesta Messinek egy szezonban kb.12-13 gólpasszt adnak na de sebaj! Nyomorult senkiházi banda,Özil és Dí Marika jóval több gólpasszt adnak neki,na meg ott van Alonso is!Nem értettek a futballhoz :)
2013. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egy csatárnak az a feladata, hogy gólt lőjön, és az rohadtul nem számít, hogy hány méterről szerez gól. Xavinak, és Iniestának meg pont ez a feladata, a kiszolgálás, és az ő passzukat is valahogy be kell juttatni a kapuba, mert a labda nem gurul be magától.

CR7-et meg szeretettel várom a Unitedba :)

2013. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsóval eggyetértek !Legalábbis az utolsó mondatával !!!!

GGMU ! :)

2013. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!