Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Így visszaveszik a nyertes...

Így visszaveszik a nyertes Tipp-Mix szelvényt?

Figyelt kérdés
Véletlen összegyűrtem és szét téptem egy nyertes tipp-mix szelvényt.a vonalkód nem sérült de keresztben el van szakadva.így visszaveszik ezt a szelvényt?
2013. febr. 23. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

széttépted? úgy tűnt hogy nem fog bejönni? Amúgy szerintem nem veszik így vissza :(


mennyit nyertél?

2013. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16k:/ am rossz papírok közt volt és úgy téptem szét és csak aztán vettem észre :((
2013. febr. 23. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
azfasza.... bár egy próbát megér.
2013. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát majd megpróbélom :)
2013. febr. 23. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Vidd el a lottózóba,valószínű nem fizetik ki azonnal,mert eléggé sérült,de ha olvasható a vonalkód feletti számsor,akkor felvesznek egy nyereményigénylési jegyzőkönyvet,és meg fogod kapni a pénzed,ne aggódj.

Ha nincs kedvük papírozni,lehet,hogy helyben is kifizetik,de sanszosabb,hogy kicsit várnod kell rá.

2013. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!