Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Real Madrid - Barcelona, Már...

Real Madrid - Barcelona, Már megint mit művelt a barca?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném hogy nem vagyok se realos se barcás , viszont jó téma erről veszekedni .


Konkrétan a barcának 1 komoly helyzete volt , abból Messi be is talált . De ez nem az a barca .. a full tartalékos real elgázolta őket , de nem is ez a vicc , hanem ahogy játszottak ... lehet edző meg stb .. duma . A lényeg akkor is az hogy ez a játék nem volt méltó hozzájuk , állandóan színészkedtek (hozzáteszem , ugye ronaldo 65.perc környékén állt be , neki is volt 1-2 színész momentuma) , de amit adriano a végén művet ... én élőképről megettem , esküszöm ez oscar szint volt , mert még 2 lassítás után is megettem , aztán a 3.ról látszott hogy hozzá se értek :D

Nem a barcát szidom , egyszerűen ahogy a magyar commentátor mondta "Real B csapat ide , Real B csapat oda , megverte a Barcát"


Lehetőleg párttalan szurkolók véleménye érdekel , jöhet Realos , Barcás szurkoló is de ésszel , nem 12évesek vagyunk (vagy legalábbis remélem).



2013. márc. 2. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a real madrid jobb volt joze mourinho nagyon jo taktikát csinált és megtudta verni a real lal és az interel is és nem vagyok se barcás se reál szurkolo a MANCHESTER UNITED-et szereten de jo mecs volt
2013. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annak idején amikor Pep átvette a Barcelonát akkor hozott egy taktikát amivel aztán végigverték egész európát és bezsebeltek mindent. Nyertek nagyon sok trófeát, csak szuperlatívuszokban lehetett róluk beszélni, valóban nem nagyon volt ellenfelük. De ez nem ma volt. Valami gond van, leragadtak ugyanannál a stílusnál, taktikát nem változtatnak csak a kereten meg a kezdőcsapaton itt-ott. Pedig a foci folyamatosan változik és ha ők nem változnak ezzel együtt akkor az ilyen és ehhez hasonló vereségek megszokottak lesznek. Amúgy ez már várható volt, nem lehet mindig jónak lenni, ők relatív hosszú ideig tudtak a csúcson maradni. (más kérdés hogy ez már a lejtmenet-e, mert a bajnokság azért úgy néz ki megvan nekik) Az évek alatt a Real és a többi nagy csapat is kiismerte a technikát, kezdve Mourinhoval aki az Interrel ejtette ki a Barcelonát. Nem szemet gyönyörködtető játékkal hanem zseniális taktikával. Aztán Mourinho átkerült a Realhoz ahol az elefén ugyanazt a bekkelést próbálta mint az Interrel (ami nem volt jó döntés, pl: 5-0). Aztán itt kidolgozott egy másik taktikát amivel a Barcelona megfogható, ez látszott már a korábbi meccseken is. Di Matteo alkalmazta Mourinho taktikáját, a kőkemény védekezést és gyors kontrázást tavaly a Chelsea-vel és neki is bejött. Pont mint a Milannak Allegrivel. A Barca ezalatt ugyanazt a focit játszotta, minimális változtatásokkal. Ebben sok felelőssége van az edzőnek is, de mit lehetne tőle elvárni amikor Pep-től csak ezt láthatta?
2013. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!