Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a játékvezető a Manchester...

Ki a játékvezető a Manchester Utd. -Real Madrid meccsen?

Figyelt kérdés
Csak mert szerintem úgy fújja a meccset mint egy büdös cigány és ezt mindenhol közzé akarom tenni.

2013. márc. 5. 22:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Számoljunk csak .


Madridi Manu gól nem volt szöglet .

Manchesteri Manu gól RVP leséből született .

Higuaín jogos gólját nem adták meg .

Rafael kézzel ütötte ki a gólvonalról Higuaín fejesét (Jogos piros + 11es lett volna) .

Nani akár hogy nem szándékosan csinálta erőből nyujtott lábbal beleszált az ellenfelébe . Ez 4 ítélet a manu mellett és egy ellene.


Azt elismerem hogy a Manchesteri mecsen nem volt jobb a Real , érdemtelenül nyert . Viszont összeségében jogosan ment tovább , madridban 2-3 helyzete volt a manunak , azon kívül egy kapuzott a real és szarrá lőtték De Gea-t.

2013. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Láttam egy olyan választ hogy: Nani lerúgta az ellenfelét.

Erre csak azt tudom mondani hogy lehet látni hogy Nani fel fogja emelni a lábát.Az a hülye Real Madrid játékos meg teljes erőből nekirohant Nani lábának.Nem véletlenül sajnálta Nani a lábát.

2013. márc. 6. 15:42
 13/17 A kérdező kommentje:
És még a 11. kommentelőnek üzenem hogy kihagyta azt hogy nem adtak meg a Manchesternek egy 11-est.
2013. márc. 6. 15:44
 14/17 anonim ***** válasza:
Kicsit késve de az elmúlt pár BL meccsen 3 ugyanilyen eset volt és egyikért sem kaptak pirosat!!! Szánalmas a reál. Még a Barcelona bundázik. SZÁNALMAS A REAL (nem vagyok barcás)
2013. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Inkább az szánalmas hogy nem lehet felfogni a kiesést ...
2013. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Lehet hogy el kéne fogadni a kiesést de mostmár annyira rossz bírók vannak.Én szerintem még Kassai rosszul vezette a Bayern-Barca meccset.
2013. ápr. 27. 15:06
 17/17 anonim ***** válasza:
3 tizenegyest nem adott meg. Pique 2-szer kezelt 16-oson belül
2013. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!