Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sportfogadók! Milyen taktikákk...

Sportfogadók! Milyen taktikákkal játszotok?

Figyelt kérdés
Sok vagy kevés meccs? Tutik vagy meglepik? Variációk? Kis nagy nagy szorzójúak? Minden érdekel csupán kívéncsiság céljából!
2010. febr. 12. 21:04
 1/2 anonim válasza:
Mikor mi jön be. Wan hogy a legbiztosabb meccsek is elmennek, 1.1x szorzón is ment már el meccs xD szerencsére ritkán. Érdemesebb a tutikra tenni ha nemtúl kicsik az oddsok 6-8 meccsből is kijöhet magas szorzó. Meg jó ha ismered a csapatokat, felállást stb...
2010. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem eddig még csak akkor jött össze nyeremény, ha csak egyetlen egy meccsre tettem, persze változó. Érdemes a hazai pályán játszó csapatot favorizálni, aki egy gyengébbel játszik, persze függ, hogy a csapatok épp milyen formában vannak. Mostanában a Bremenre lenne érdemes rakni illetve hokiban az Edmonton ellen. Csak hogy legyen 3, a Roma is jó formában van, és a Livorno ellen lenne még érdemes tenni. Persze függ attól is hogy ki az aktuális ellenfél. De ne játssz szerintem, könnyebb bukni mint nagyot kaszálni, sajnos... Szerinted miért van ennyi fogadóiroda ha mindenki csak nyer?^^
2010. febr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!