Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A MU fanok konkrétan miért...

A MU fanok konkrétan miért vannak vannak felháborodva?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azon hogy nem volt piros lap Nani gyilkolasa...Lehet hogy nem volt az, de azert eleg durva volt, sajnos a fociban benne van az ilyen, a jatekvezetoi tevedesek hozzatartoznak a focihoz, mint ahogy az is egyebkent hogy neha a jatekos a sajat kapujaba rugja a labdat (mint pl. Ramos), azert arra se nagyon lehetett szamitani.
2013. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De azt miért felejtik el, hogy egyik góljuk sem volt szabályos?

1: Kirugás jött volna

2: Les elôzte meg.

Illetve Rafael kezezett.



A Chelsea idegenben Terry nélkül kibírta, a MUból pedig csak egy szélsô esett ki.

2013. márc. 7. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a vesztes csapat szurkoloi mindig magyaraznak, es lehet hogy igazuk is van, de ez nem valtoztat az eredmenyen. En mondjuk pici korom ota Real drukker vagyok, tehat valamennyire azert elfogultan latom a dolgokat, de az az igazsag hogy szerintem nem jatszott jobban a United, egy ongollal szereztek vezetest, Nani tenyleg kiallitas volt, es szerintem megerdemelten jutott tovabb a Real, tudtak tempot valtani amikor kellett es ket szep gollal nyertek. Es mint lathattuk, 10 emberrel is tudott helyzetet kialakitani a MU, az hogy nem birtak kihasznalni oket az csak az o hibajuk.
2013. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mert az MU-nál kiállítotték nani-t.Mert csípőn rugta Arbeloa-t.
2013. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Egyértelmű szabálytalanság volt nanié, de ez sehol nem piros. Csak épp "véletlen" egy real drukker vezette a meccset. Nem volt szándékos, nem volt brutális, magas láb volt ami eltalálta arbeloát. Pepe sokkal többért se kapott sokszor pirosat se.

Addig a percig hiába állt kiesésre a real, gólhelyzetük sem volt és arbeloa is kaphatott volna komolyabb büntetést evra letalpalásáért, plusz egy tizi rafael lerántásáért az első félidőben.


Ezek után olyan dolgokkal jönnek ami bőven a kamu kiállítás után történt. Tény rafael kezezett (pontosabban kezére fejelték), tizi, másik oldalon is egy tizi később elmaradt.

De ezek annyira irrelevánsak a hatalmas csalás árnyékában. Addig esélyük se volt gólszerzésre.


Mourinho is biztos csak jófejségből ismeri el, hogy a gyengébb jutott tovább. Hisz láttuk már milyen jó fej, bárkinek ingyen kinyomja a szemét.

2013. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értek veled egyet #5. Azért, mert lehet nem volt szándékos Nani szabálytalansága. De mit gonolt? Hogy nincs senki 20 méteres körzetbe a közelébe? Ha focizol/fociztál már akkor te is tudod hogy ha szándékos, ha nem ezt büntetni kell mivel ez veszélyes játék. Máslor ha a lábad emeled magasra és el se találod azért kapsz sárgát. Akkor ezért jogos volt a piros. Amugy is Naninak mi fájt annyira hogy ápolni kellett? Szerintem Arbeloa mellkasa nincs betonból. Arbeloa "talpalása" szabálytalan volt és sárgát is kapott. Ez még nem is volt olyan brutális. Mert én ennél sokkal brutálisabbért is láttam csak! sárgát adni.
2013. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Murinho sajtó tájékoztatón mindig trollkodik ... ezt már megszokhatták akik követik , ha a real kikapott volna is ugyanezt mondta volna .
2013. márc. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rasta Joint ***** válasza:

Kedves #6 válaszoló, ha te Nani megmozdulását veszélyes játéknak ítéled, akkor Diego López öklözése nem volt az? http://www.youtube.com/watch?v=SR5HP9glaE0


Vagy ha már Nani talpalása, akkor említsük meg Arbeloáét az első félidőből: [link]

és ő már látta, hogy esélye sincs elérni a labdát, de azért combmagasságban odatalpalt. Akkor ez nem lehet piros? Vagy sokan elfelejtik, hogy 1-2-nél szépen letalpalták Valenciát a tizenhatoson belül, ha már Rafael kezezését szokták felhozni. Igen tudom, már felesleges utólag foglalkozni vele, előre kell tekinteni, de ha már megkérdik miért háborognak az MU szurkolók, hát ezért. A "kedves" török fiatalember nem volt a helyzet magaslatán enyhén szólva, rengeteg meccset befolyásoló döntése volt, de azért a mérkőzés után fényezte magát az interjúban, hogy ő milyen jól vezette a meccset. Vicc.

2013. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!