Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért istenítik a Fradit a...

Miért istenítik a Fradit a szurkolók? Miért látom azt hogy rengeteg fradi szurkoló van, újpestes meg alig? Úgy tudom az a nagy rivális.

Figyelt kérdés

Nem vagyok focirajongó de nekem úgy jött le hogy a fradi szurkolók agresszívak, a tv-ben is azt lehet látni hogy rendőrökkel verekednek, balhét csinálnak a meccseken.

Van fradisöröző, fradibusz, van aki a házát a fradi színeivel festi ki.


Csak én nem tudok senkiről aki az újpestnek szurkol?

Nagy tömeg még több embert vonz? divat a jobbnak szurkolni?


2013. jan. 9. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én újpesti vagyok.


Vannak olyan jelentéktelen dolgok, amik méltatlanok a figyelemre, így senki sem rivalizál vele :D

2013. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fradisták között is biztos akadnak még normálisak, akik úgy mennek be a meccsre, hogy nem szednek be előtte semmi drogot (volt Fradista huligán mesélte nekem, hogy sok meccs előtt sokaknak extazit adtak, hogy vegyék be, de szerencsére idejében kikerült ezek közül és normálisan szurkol a csapatnak). De tény, hogy közülük sokan tényleg túlzásba viszik már a rajongást. Például a volt sulimban a "nagy fradista" tanár osztálya volt felelős a ballagási díszítésért, és mikor meglátta, hogy lila-fehér orgonával díszítette fel az osztálya az iskolát a lilát kiszedette és helyette nem is tudom már milyen zöld virágot rakatott, hogy ne az Újpest színeiben legyen az iskola...
2013. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Fradinak van Magyarországon a legnagyobb történelme! és a legtöbb szurkolója, vannak egész már már örültek de mostanság nincs ilyen ugyan is bevezették a szurkolói kártyát! Nagyon sokan nem vannak vele tisztában hogy mi folyik a meccsen a két szurkolói tábor között, egész meccsen szidják egymást és így idegesítik fel egymást, nem kell itt félteni se a fradistákat vagy az Újpestieket, minden csapatnál vannak heves mérsékletű szurkolók! A tv meg direkt úgy állítja be hogy a fradisták a rosszak!
2013. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!