Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kapus vagy középályás legyek...

Kapus vagy középályás legyek nem tudom eldönteni és egy középályásnak mit kel gyakorolni vagy hogy játszon?

Figyelt kérdés

#futball #kapus #középályás
2013. márc. 17. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
kapus ritkán lesz igazán jó, oda születni kell, jó reflexekkel, labdaérzékkel stb.. Középpályásként az állóképesség a legfontosabb. Pontosság, jó helyezkedés, szerelés v akár támadás. Ő ilyen mindenes. Rengeteg futással jár.
2013. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kapusnak kell tudni jól vetődni,jó reflexek,ügyesség,labdaérzék,magasság ! Milyen magas vagy ? :)
2013. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok 173 cm er jol védek jok a reflexszeim csak a kijöveteket kell gyakorolni jol vedödök stb középályásként jol futok inkáb a csatárnak szoktam ivelni meg be inditani
2013. márc. 18. 12:50
 4/9 zozole12 válasza:
támadás védelem segítése, irányítani a játékot, a támadások második hullámából felvenni egy embert, jó ütemben lemozogni üres területre..stb én is középpályás vagyok szerintem jó poszt szeretem de nagyon melós..úgy döntsd el hogy teszteld milyen az erőnléted 90 perc sok ám..ha középpályás akarsz lenni akkor erőnlét fejlesztés, labdakezelés, különböző variációk pl. mögékerülés, kényszerítő begyakorlása, ritmusérzék fejlesztés stb
2013. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a komentet és jobb ball vagy középen jobb leni job lábas vagyok
2013. márc. 18. 20:52
 6/9 anonim válasza:
Hát ha rám hallgatsz, egyik sem leszel. Ehelyett inkább suliba járhatnál esetleg és ha ügyes leszel megtanulhatsz helyesen írni. Persze ez csak egy javaslat. De ha profi akarsz lenni és meg van hozzá az adottságod, akár a kettöt (nincs rendes ékezetem, sorry) is csinálhatod párhuzamosan. De az húzós lesz :-) Hajrá!
2013. márc. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
48%

Nem igaz, hogy mi a f@szért kell beleszólni a helyesírásába...

Én is utálom ha valaki helytelenül ír, de most nem azt kérdezte, hogy milyen helyesírási versenyre jelentkezzen...

Ha nem tudsz a kérdésére választ adni, inkább ne kommentelj! Bocsi az Off ért.

2013. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ne haragudj, ha beletapostam a lelkivilágodba. Nem volt szándékomban. Igazad is van, hagyja a fenébe a helyesírást és rúgja a bört. Mostanság úgysem az a fontos, h mennyi esze van az embernek (bár belátom én sem vagyok egy Einstein) :-)

Akkor adok választ a kérdésre is, mert ez úgy illik:

Mindegy.

2013. márc. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Transformesers 2: Einstein tévedett!
2013. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!