Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Van Persie amikor...

Szerintetek Van Persie amikor beindul akkor kegyetlen befejező csatár? Na meg mi a véleményetek, hogy Rooney befejezőből "játékmesterré" vonult vissza?

Figyelt kérdés
Úgy értem Rooneyt,hogy már nem ő aki előre megy mindig...Pedig lenne rá lehetősége ,inkább előkészít meg minden a csapat érdekét nézi és nem a sajátjait,úgymond magát a csapatot irányítja?

#Manchester #Lil Wayne #Robin #Arsenal #Rooney #WayneRooney #VanPersie #RobinVanPersie
2013. márc. 23. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Robin van Persie ha formában van akkor szinte megállíthatatlan !

Rooney meg jobb hátravont csatárként (még esetleg középpályásként is ) !

GGMU !!!

2013. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem látok sok mu meccset, de szerintem jó döntés volt rooneyt kicsit hátrább vinni. Így is sok gólt lő, de még jobban hasznára van a csapatának.

Van persie meg az egyik legjobb csatár az elmúlt 2 évet nézve.


ezt ma láttam, pont illik ehhez a kérdéshez

[link]

2013. márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rasta Joint ***** válasza:
Rooney valóban hasznosabb visszavont szerepkörben, így is lő sok gólt, de rengeteg gólpasszt is ad. Ő is elmondta, hogy ez a kedvenc posztja, jobban szereti, mint a befejező csatár szerepét. RvP meg elég jó játékos, sok gólt lő, csak az utóbbi hetekben nem igen találja a góllövő cipőjét. Remélem a válogatottban lőtt gólja segít visszahozni az első félévi formáját az MU-ban is. GLORY GLORY MAN UNITED!
2013. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!