Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » FONTOS KÉRDÉS! Kimehetek...

FONTOS KÉRDÉS! Kimehetek Amerikába (USA) Egyetemre, és játszhatok az egyik Amerikai Egyetem amerikaifoci csapatában? (Tehetségesnek tartanak, és keményen fogok eddzeni ezentúl)

Figyelt kérdés

2013. márc. 31. 21:44
 1/4 poiu ***** válasza:
Igen, erre van példa, de nagyon jónak kell lenned.
2013. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nehéz bekerülni az egyetemre is, nemhogy az egyetemi focicsapatba. Ott is megy keményen a főiskolás fiatalok utáni harc. A tehetséges játékosok több egyetemről is kapnak ösztöndíjat.


Ha bekerülsz az egyetemre valahogy akkor se biztos, hogy adnak esélyt, hogy lemenj edzésre és beállj közéjük. Persze volt már példa ennek az ellenkezőjére, de akkor a srácnak volt középiskolás focis múltja.

2013. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2:

a második mondatban főiskolást írtam, de középiskolásra gondoltam :)

2013. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha betudnál valahogy kerülni egy középiskola csapatába(pl. cserediák-program,keresd meg Berényi Barna történetét)és onnan már csak azon múlik hogy hogy tanulsz,és mennyire vagy jó a sportban.Sok sikert!
2013. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!