Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha most lenne 30 éves Bruce...

Ha most lenne 30 éves Bruce Lee, ugyanolyan tehetségesnek számítana mint annó?

Figyelt kérdés
Nem találgatásokat várok, hanem megalapozott válaszokat!
2010. febr. 17. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel a kérdésed hipotézisre alapul (tehát hogy Bruce Lee most harminc éves lenne), a válasz is csak találgatás lehet.
2010. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hat ismerek 1-2 verekedo bajnokot o szerintuk mar Bruce Lee kora lejart mar nemcsak a gyyorsasag szamit hanem az ero is
2010. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Bruce Lee, igaz hogy sovány volt, viszont ropogtatni tudta még a hátizmait is, és 1 ujján is tudott csinálni fekvő támaszt, olvastam olyat róla hogy még evés közben is edzett, és 10-et tudott ütni 1 mp alatt, életében több mint 1000 fekete öves harcművésszel végzett, és csak egyedül ő tudta legyőzni Chuck Norris-t aki egy többszörös Európa bajnok volt. Egyszer amikor megelégelte a konkurencia hogy ő csinálja a legjobb verekedős filmeket, rá küldték a 3 harc művészet legjobbjait hogy csak törjék el a kezét, hogy egy kis ideig szüneteltessen, de nem sikerült. A világ 3 legjobb harcművészét kiütötte. Nos szerinted? Egy 150 kilós izomembert az a három harcművész mestere 1 másodperc alatt péppé verne. Attól hogy valaki sovány lehetnek hatalmas ütései, főleg ha olyan lendület van benne, mint ami Bruce Lee-ban volt.
2010. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, de ezekből még mindig nem derül ki, hogy ma is nagy "sztár" lenne-e?

Azt én is tudom, hogy fanatikusan edzett, de pl 2 ujjon fekvőtámaszt nyomni, már többen is tudnak.

Minden sport fejlődik és új tehetségeket szül.

Ez esetben is?

2010. febr. 19. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen biztos vagyok benne hogy nagy sztár lenne most is, és ő készítené a legjobb verekedős filmeket, hisz üssél egyet egy boxzsákba teljese erőből, na Bruce Lee abból tudott 10-et ütni egy mp alatt. Hiszen aki 10-et tud ütni teljes erőből egy mp alatt az már csak a lendület miatt is hatalmasakat üt. Én 180 cm vagyok és 80 kiló fekve kinyomok 100 kilót, aztán az egyik osztálytársam aki olyan mint egy csontváz nagyobbat üt mint én, pedig ő sem tud 3-nál többet ütni 1 mp alatt, és mi lenne ha 10-et tudna ütni, egy ütésében olyan erő lenne hogy hátra repülnék 5 métert(de valószínű hátra repülni sem lenne időm), ha megütne 10-szer tuti kórházba kerülnék, és valószínű csak a gyorsaságától nem esnék össze az első ütéstől, hisz egy mp az nem idő az összeesésre, de tuti hogy lenne valami bajom. Bruce Lee egy körrúgással az összes embert leterítette maga körül, és biztos nagyobbat ütne a lendülete miatt mint akárki, hiszen egy fél kilós porcukrot dobnának a fejedre 50 méter magasról, jobban fájna mint 2 kilós porcukrot egy méter magasról (a lendület miatt), és kíváncsi lennék azokra akik azt mondják hogy Bruce Lee kora lejárt. Bruce Lee-t valószínű hogy megmérgezték, és vajon mért? Azért mert tízen nem tudtak ellene mit csinálni hiába voltak akármilyen jó erőben. De ha nem halt volna meg és élne kb. 70 éves lenne úgyis ugyan olyan tehetség lenne, hisz sok esetben az idős mesterek még profibbak.
2010. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bruce Lee nem egyszerűen csak tehetség volt, hanem a világ valaha élt legnagyobb harcművésze, akinenek Van Damme-on kívül valószínüleg ma sem lenne igazi ellenfele.:)
2010. márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát szerintem Brucce le a Legjobb.
2010. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!