Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek mi lesz szeptember...

Szerintetek mi lesz szeptemberben Bukarestben a román-magyar selejtezőn?

Figyelt kérdés

Szerintem nem fogunk két csatárral játszani,nem tudunk majd

nyerni és kiesünk.De remélem rámcáfolnak valahogy.


2013. ápr. 2. 06:40
 1/9 Antimod ***** válasza:

Remélhetőleg Mutu nem játszik majd, mert összebalhézott a szövetségi kapitánnyal. Ha ő nem lett volna ott Budapesten, szerintem képtelenek lettek volna kiegyenlíteni. Úgy vettem észre, hogy a román válogatottnak kell egy vezér a pályán, különben elszürkülnek, és nem tudják kihozni magukból a maximumot. Annak idején ők maguk is úgy nyilatkoztak, hogy Haginak már a puszta jelenléte is fontos a pályán, mert akkor mindenki sokkal jobban teljesít. 1999-ben pl. szerintem szándékosan tarolta őt le Halmai egy ütközésnél, le is cserélték a szünetben, a második félidőben pedig már messze nem voltak olyan jók a románok.


Egy csatárral szerintem sem túl jó taktika játszani, főleg, ha akkora űr van a támadó középpályások és közte, mint pl. legutóbb, Isztambulban: négy török védővel küszködött Szalai, a többiek sehol sem voltak. Nekem az Amszterdami felállás tetszett a legjobban (amikor 5-3 lett a vége), ekkor Priskin volt elöl (mondjuk helyette kellene Szalai most), mögötte Rudolf játszott, a harmadik vonalban pedig Dzsudzsák és Gera, középen két védekező középpályással (akik közül egyik lehetne Varga, aki előrejátékban is igen jó).

2013. ápr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Messze van még az a meccs a jósláshoz, lehet a fél csapatunk sérült lesz...

Szerintem nem vagyunk esélyesei annak a meccsnek. Talán egy x kijöhet a meccsből, de nagyon jól kell játszanunk és a védelmünk 150% kell pörögnie.

A győzelemhez meg nagyon nagy szerencse is kell majd.

2013. ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, a szerencse mindenképp kell, de a foci már csak ilyen. Túl sok mindenen múlik a meccs kimenetele, hogy így előre meg lehetne saccolni.

Mindenképp kéne két csatár szerintem, anélkül nehezen lehet nyerni. Meg nem kell besz*rni, a románok sem egy olyan nagy szám csapat. Tény, hogy nehéz lesz, meg elég fanatikusok ott kint Bukarestben, de verhetők. Reméljük normális bírót kapunk (bár ezzel nem szokott szerencsénk lenni), aki nem engedi a túl durva játékot a románoknak.

2013. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni, de ha több csatárral esünk nekik, még akár a 3 pontot is elhozhatnánk. De szerintem a szokásos gyáva felállás lesz.

Az utcán viszont, ha lesz lehetőségünk találkozni velük, ledaráljuk őket...

2013. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha Egervári normálisan rakja össze a keretet lazán nyerhetünk, a román csapat könnyen zavarba hozható!
2013. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Hat sajnos a roman valogatott jatekosai mint egyenek sokkal jobbak a mi jatekosainknal. Szerencsenk van, h a szovetsegi kapitany nem nagyon szereti az FC Steaua jatekosait, mert akk keves eselyunk lenne. Abbol a kezdo csapatbol 8-9 roman jatekos van, akik tovabb jutottak az Ajax ellen es megvertek a Chelseat. 7-8 Steauas jatekossal + Mutuval nem sok eselyunk lenne ellenuk, foleg nem idegenbe, de remeljuk megint balhe lesz a szovetsegi kapitannyal es csak azert is selejt nem osszeszokott jatekosokkal fog jatszani, akk pedig 1 normalis biroval siman van eselyunk.
2013. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintem selejtet nem küldenek pályára.A Fradi amúgy megverte a Steauát de felkészülési meccsen.

Egy ismerősöm szerint Hajnalt nem kellene játszatni.2 csatárral nyerhetnénk, de veszélyt is hordoz magában ránk nézve is.Kinyílunk esetleg.Két csatár nélkül meg nem nyerünk.Kiesünk.

2013. ápr. 3. 17:59
 8/9 Antimod ***** válasza:

"Kinyílunk esetleg.Két csatár nélkül meg nem nyerünk.Kiesünk."


Itt a kulcs: mit jelent, ha kiesünk: semmit. Mit jelent, ha nem: mindent.

Lehet stabilan védekezve örülni, hogy nem kapunk ki több góllal idehaza a portugáloktól (Koeman, 2009), viszont ha egy szemernyi győzelmi esélyünk van, kötelező támadni! Ha kiesünk, emelt fővel tegyük, azzal a megnyugtató érzéssel, hogy megpróbáltuk, és harcoltunk érte.

Gyáva csapatoknak nincs helye a vb-n.

2013. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Antimod jól ír.Valamennyit kockáztatni kell.Koeman nagyon

gyáva volt,persze csak olyan csapata volt amilyen.

2013. ápr. 5. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!