Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van olyan egyetem vagy főiskol...

Van olyan egyetem vagy főiskola, ahol nyújtanak lehetőséget baseballra?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel ez a sport, de úgy hiszem nem valami elterjedt.
2009. szept. 20. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
testnevelési egyetemen
2009. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Akkor én oda megyek :D

Engem is érdekel ez a sport, már többször játszottam is.

Sajnos itt Mo.-on tényleg nem valami elterjedt. :(

16/L

(egyébként bocsi, h nem a kérdésre válaszoltam,remélem nem fogtok lepontozni. :$)

2009. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem is nagyon érdekel, de én nem testneveléses egyetemre szeretnék menni :). Most végzős vagyok, remélem majd fogok találni valamilyen egyesületet, ahol játszhatok...nem szívesen hagynám ki az életemből.....
2009. szept. 21. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Aki lepontozott, kívánom rohadjon le a keze, a testnevelési egyetemen (vagy ha így jobb, Semmelweis Egyetem Testnevelési kara) igenis van baseball... Mindegy.

Kérdező: google-ben próbálj akkor vmi egyesületet keresni-

2009. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jogos a felháborodásod, elég furcsa lenne, ha testneveléses egyetemen nem lenne baseball.

Igazából még nem tudom eldönteni, hogy Budapestre vagy Szegedre menjek-e tanulni, de ha végre kitaláltam, akkor biztosan utána fogok járni a dolgoknak.

Köszönöm!

2009. szept. 26. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!