Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Bár nem tudom ide tartozik-é?

Bár nem tudom ide tartozik-é?

Figyelt kérdés
Szóval az érdekelne a Vidivel kapcsolatosan hogy pontosan miért épült oda ez a nagy akadémia? Azért mert a Viki Felcsúti? És a fia miért van benne a csapatban? Tehetséges annyira, vagy csak apucija miatt? Tudjuk hogy a "nagy vezér" kedveli a labdarúgást. És nekem gyanús (és nem csak nekem) hogy pont a kibeb.szott felcsúton építik fel ezt a k.rva nagy akadémiát. Ja a másik, hogy az utánpótlás játékosait szerintetek miért kényeztetik el ennyire? Én kint dolgozom Németországban és ott is focizok egy kis csapatnál, és hát az ottani ifi szintű fegyelemhez és hozzá álláshoz képest itt a tenyerükön hordozzák őket. Miért?

2013. ápr. 5. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Viki fia? Anyám a Videotonnál dolgozott és ott mondták neki hogy azt tanácsolták a srácnak hogy inkább a tanulásra koncentráljon, akkor szerinted miért van ott? :D

A másik kérdésre igen a válasz, Felcsúti és azért van ott, mi másért.

2013. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!