Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lany vagyok 14eves! A suliban...

Lany vagyok 14eves! A suliban jarok focira, de van ket lany akikkel ha egy csapatban vagyok nem tudok ervenyesulni! :// De ha nem veluk vagyok akkor tudok rendesen jatszani hozom a formamat. Mit csinaljak hogy tudjak veluk is jatszani?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne akarj mindig Te érvényesülni, ez egy csapatjáték!
2013. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez valószínüleg nem a te hibád,szerintem mások is ugyanezt érzik ebben a helyzetben.Próbáljatok a többi lánnyal úgy ügyeskedni,hogy ők ne kerüljenek a választásnál egy csapatba hanem legyenek egymás ellen.Ketten együtt elég erősek ahhoz,hogy elnyomják mások akaratát,de külön-külön nem tudnák folytatni álságos tevékenységüket.Ha mind összefogtok a kettő ellen akkor az lesz amit ti akartok,sok lúd disznót győz.
2013. ápr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak írom,hogy azt mondta a kérdező nem tud érvényesülni.Az érvényesülni vágyás teljesen rendben lévő dolog,ha dominálni akarna az lenne kifogásolható.
2013. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátkozz velük kicsit jobban sporton kívül, edzéseken pedig gyakoroljatok együtt, hátha összeszoktok.
2013. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszi!

Negyedik: valahogy nem birom a fejuket, nem tudok veluk baratkozni...

2013. ápr. 6. 13:25
 6/7 anonim ***** válasza:
A pályán mutatott viselkedés sokat elárul egy ember jelleméről.Gondoltam,hogy elviselhetetlen kis dögök a pályán kívül is.Csak annyit tehettek,hogy összefogtok ellenük.
2013. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mert önzök és csak egymással akarnak lenni és asziszik ök mindent jol csinalnak
2013. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!