Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen színvonalúnak tartjátok...

Milyen színvonalúnak tartjátok a magyar edzőképzést (foci)? (UEFA Pro, "A", "B", "D")

Figyelt kérdés
Szempontok: utánpótlás-képzés; akadémiák sikeressége; külföldi játékosok aránya az nb1-ben; amatőr ligákban van-e változás a képzés hatására?; szomszédos országok képzéseihez/eredményeihez mérten; edzők szaktudása; tanfolyamok száma, minősége; insrtuktorok kompetenciája; egyéni szempontok.

2013. ápr. 8. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Akadémiák sikeressége=0

Látsz te egy értelmes magyar tehetséget? Sehol semmi..:D

2013. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van saját véleményem is, sőt elég hosszan ki tudnám fejteni azt, csak kíváncsi vagyok mások gondolataira is. De alapvetően egyet értek: nincsenek befutott tehetségeink. Lásd: a futballkultúrájáról messzeföldön híres Grúziából igazolt valamelyik magyar patináns klubunk 19 éves játékost..
2013. ápr. 8. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
A legnagyobb baj az,hogy az akadémiákon inkább azokat választják be,akik pénzelik az edzőket,bár ezzel,hogy gondolom edzői pályára készülsz,nem megsérteni akarlak,de nekem is van erre történetem,meg hallottam is egy jó párat.De azért sok sikert neked!
2013. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer olvastam egy cikket de nem tudom merre van. Az a baj, hogy az akadémiákon állítólag évente cserélik az edzôket így nem alakul ki állandóság a fiatalok számára. A holland módszer se jó - sok futás - a Barcaban az az egy tetszik hogy edzésen mindent labdával csinálnak.


Egyébként ez a Puskás akadémia jónak tûnik, élmezôny az nb2 nyugatban ha jól tudom.


A szomszédokkal kapcs. Nézz szét, mindenhova jut egy világsztár - Modric, Alaba, Chivu stb. Nekünk van egy pénzéhez Balázsunk és Szalai, na ô ott van, csak nagyobb csapat kell neki. Illetve Bogdán, neki lépnie kell a Boltonból ha ne jutnak fel.

2013. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A folyamatos edzőcserék nyilván nem jók. Feltételezem, felmenő rendszert kellene alkalmazni, hogy lehessen tervezni. Ha valahol új elnök van, jön az új pereputty, pont, mint a politikéban. NB1: 20-25 edző cseréli egymást már évek óta, zárt kör. Hallottam én is, hogy bizonyos pénzösszeg fejében bárki lehet nb1-es játékos. Volt nekem is nb3-ban csapattársam, aki korábban nb1-es volt, de a megye 1. is erős lett volna neki.. Pedig ugye u-17-ben még általában jók vagyunk, de utána a tehetségeink beolvadnak a ritmusos magyar élvonalba, az erkölcsi fertő fellegvárába és 25 évesen is még, mint tehetség aposztrofáljuk őket. A Mészöly-félék pedig anélkül szaktekintélyek, hogy egy összetett mondatot képesek lennének összetenni.
2013. ápr. 9. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!