Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen poszt lenne nekem...

D10 kérdése:

Milyen poszt lenne nekem ideális? Többi lent

Figyelt kérdés
190 cm 65kg vagyok. a volt edzőm szerint jól passzolok és sokat futok, hasznos játékos vagyok. 15évesen szeretném újrakezdeni a nagypályás focit milyen poszton próbálkozzak?

2013. ápr. 14. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel a testalkattal minden posztra alkalmas vagy,de úgy is mondhatnám,hogy sehová sem vagy alkalmas míg nem szedsz fel magadra 10 kilót.Ha komolyan gondolod a nagypályás focit akkor híznod kell,mert az edzők nem szeretik az olyan játékosokat akiket csak szélcsendben lehet beállítani.

Ha nem vagy különösebben gyors akkor lehetne belőled belső védő vagy védekező középpályás,de akár befejező csatár is.

2013. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amig nem izmosodsz meg, addig max kozepso vedo lehetsz.


Vezeto eknek (pl regebben volt Jancker, Jan Koller) fizikalisan gyenge vagy; vedekezo kozeppalyaskent mivel magasan van a suly es fordulaspontod nem fogsz tudniervenyesulni, mert az apro termetuek haromszor korbefutnak, mire megfordulsz, nehez talajon ez meginkabb fokozodik.


Tehat ha jo utemerzeked van, latsz a palyan es jol tudod iranyitani pl a vedelmet, akkor a kozephatved poszt lesz neked a legmegfelelobb, de min 10kg izom oda is kell.

2013. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!