Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mai FCB vs. Bayern visszavágó....

Mai FCB vs. Bayern visszavágó. Vélemények?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 22:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha annyira beteg lett volna , nem a padot nyomta volna .. Ha ott van játékra kész van .. maradjunk annyiban ..
2013. máj. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Maadjunk annyiban, hogy véleményeket kértem a JÁTÉKRÓL..!! Nem veszekedést meg Messi lehúzását akartam olvasni, de már mindegy!!
2013. máj. 2. 06:58
 13/16 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban, hogy véleményeket kértem a JÁTÉKRÓL..!! Nem veszekedést meg Messi lehúzását akartam olvasni, de már mindegy!!
2013. máj. 2. 06:58
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...


Én nem vagyok se Barcelona se Bayern szimpatizáns (HAJRÁ FRADI!!!) de azért ettől többet vártam a Barcelonától. A németek lefocizták őket, azonban hogy hazai pályán egy ilyen meccset produkálni? Szégyen. Egy pozitívum volt szerintem mégpedig Sanchez játéka. Nem tudom mikor állt be de rajta látszott hogy nem adja fel, és azért ez tiszteletre méltó. Szerintem. A Bayern pedig? Nem nagyon tudok róluk mit mondani... Így megverni a világ legjobb csapatát (ezek tények...nem azért írom hogy vita legyen) elképesztő dolog.

2013. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 balkalolka ***** válasza:
0%
Az a véleményem hogy a foci egy ratyisport ratyiknak. Egy csomó csapzott pasas futkározik, ha pedig valamelyik berúg egy gólt akkor ölelgetik egymást. Gratulálok, ezt ám nagy szórakozás nézni. Hab a tortán a végtelenül nőies hiszti és megjátszás ha felrúgják egymást. Köcsögválogatott mind.
2013. máj. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Te is hülye vagy fiam...
2013. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!