Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Bayern leigazolta Götzét a...

A Bayern leigazolta Götzét a következő szezonra. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy a Bayern egy olyan domináns csapat lesz a következő évtizedben, amihez csak az 50-es évekbeli Realt lehet hasonlítani. Sorozatban fogják megnyerni a rakás BL-döntőt, hiszen fizikálisan, taktikailag is messze a legjobbak és ami igazán félelmetes, hogy a B csapatuk is erősebb lesz mint a legtöbb nagy európai csapaté. Viszont Götze érkezése hatalmas érvágás lesz a Dortmundnak, hiszen a Borussia legjobbja volt, és lehet még egy-két játékost le fog nyúlni a Bayern a riválisától, ami elég pofátlan dolog, de hát a pénz mindenek felett.
2013. máj. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Sorozatban fogják megnyerni a rakás BL-döntőt,"

Azért ezzel várnék mivel új edzőjük lesz és én nem tartom olyan nagyra Guardiolát mint mások, majd most kiderül hogy milyen edző bár megint olyat választott ahol nem sokat bukhat mert ehhez a Bayernhez nem nagyon kell hozzányúlni.

2013. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen sajnos Heynckes búcsúzik. Pedig én szerettem. Jó edzső volt :(

Amúgy meg a Borussiának ott van még Lewandowski, Hummels stb..., szóval nem kell őket se félteni :)

2013. máj. 2. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem gondoltam, hogy elmegy a Bayernhez Götze, mert valahol mintha azt olvastam volna, hogy oda nem akar menni. A Bayernt mindenképpen erősíteni fogja, bár ez a Bayern már így is a mostani legjobb csapat, nem vagyok Bayernes de elismerem. A válogatottban is nagyon jól összedolgozik a Bayern játékosaival. Guardiola helyében akit én még elhoznék a Dortmundtól az Reus. Götze és Reus olyan mint a Barcában Xavi és Iniesta. Nagyon jól dolgoznak együtt.
2013. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sunyi dolog volt szezon közben leigazolni, de legalábbis bejelenteni mindenképpen. Mondhatjuk úgyis, hogy kilóra megvették, tudom hogy nincs ilyen szabály, de én ezt büntetném. Mi az hogy egy szezon közben a legnagyobb riválistól megvesszük a legjobbját? Nonszensz.

Guardiola már megint belenyúlt a tutiba. Azt hittem végre kiderül hogy valójában mit tud kezdeni egy nem nagyonkvajó csapattal, de a Bayern lett a jelenkorunk Barcája. A BL győzelmekkel várnék azért, tavaly a Chelsea is milyen kerettel verte a Bayernt, aki akkor se volt harmatgyenge...

Amúgy még Kroost sajnálom, remélem nem fog padozni évekig a Bayernben, ennél többet ér szerintem. ( ha nem is Kroos, de valamelyik nagyágyú ki fog maradni a stabil kezdőből)

2013. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Állítólag Robben került átigazolási listára...

Ezt a "jelenkorunk Barcája" dolgot meg hanyagoljuk inkább. A Bayern az a Bayern, a Barca meg a Barca.

2013. máj. 5. 20:31
 7/7 anonim válasza:

Ehhez a Bayern Götze dologhoz hozzátartozik, hogy a kis Götze Németország Bajor részén látta meg a napvilágot (Észak-Bajorország) és nem titok, hogy Bayern szurkoló. Szóval nem elárulta a Dortmundot, hanem teljesíti az álmát: a kedvenc csapatában játszhat.

Mia San Mia.

2013. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!