Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valaki? Vélemyény? Idegbajt...

Valaki? Vélemyény? Idegbajt kapok ettől.

Figyelt kérdés

Mourinho:


"Amíg én vagyok a Real Madrid edzője, addig Diego López fog védeni. Casillasra cserekapusként számitok."



2013. máj. 7. 14:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Igaza van, övé a döntés. Lehet hogy igaza van, lehet hogy nem. Mourinho nem az a fajta ember aki nagyon zokon veszi azt hogyha mindenki utálja...
2013. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
40%
Ebben a szezonba hülyeség lenne Ikert visszarakni a kapuba. Igaz hogy csapatkapitány és közönség kedvenc, de pocsék formában védett már egy ideje. López meg élete formájában van.
2013. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%

Jelenleg López jobb formában van,mint Casillas !

Majd Ancelotti vagy aki lesz edző nyártól,lehet változni fog ez...

2013. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyesmitől idegbajt kapsz, akkor kezeltesd magad :-)
2013. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Ebben a szezonban megértem,de ha marad,akkor Casillas nem játszik többet?!?

Lopez meg a jó formájában 3 gólt kapott a hétvégén...Casillas néha tud menteni akkor is,mikor a csapat hibája lenne...

2013. máj. 7. 15:12
 6/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 4.választ,örülök,hogy elmondtad a véleményed,vagyis a VÁLASZT A KÉRDÉSRE:)
2013. máj. 7. 15:14
 7/31 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én biztos hogy a Casillast állítanám kapuba . :D
2013. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
2013. máj. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Hát igen,a videóból is látszik a mostani "rosszabb időszaka" amivel sokan érvelnek...
2013. máj. 7. 16:46
 10/31 anonim ***** válasza:
86%

Barcelona szurkoló vagyok, de ettől én is azt kapok. Vérlázító. Az egyik legméltatlanabb dolog, ami valaha a focitörténetben előfordult. Egyszerűen felfordul a gyomrom ettől a Murinnyótól, amúgy is, de ez még tőle is sok. Odament, felforgatta a La ligát, nyert egy Király kupát meg egy bajnokságot és már is beképzeli magának, hogy ő a Real történetének a legnagyobb edzője, ahogy egy múltkori nyilatkozatában erre utalt is.


Casillas a világ egyik legjobb kapusa, nem mellesleg egy csupaszív madridista, és nem tudom elhinni, hogy ezt teszik vele, hihetetlenül méltatlan dolog.


De nem is ez a leggusztustalanabb, hanem azok a madridisták akik elpártoltak Casillas mellől és a szeretett szpesöl vanjukat védik foggal-körömmel. Nem értem, hogy gyakorolt rátok ilyen hatást, van ennyire nagy cucc egy Real Madridnak egy bajnoki cím?

Hihetetlen, hogy ezt a nagybetűs ROHADÉKOT szembe helyezik a KAPITÁNYUKKAL.


Milyen szurkolók az ilyenek??????? Én megértem, hogy vannak gyakorlatiasabb szurkolók is, de hogy lehet minden morális dolgot semmibe venni?????? Hogy lehetnek egyesek ennyire hálátlanok?


IKER CASILLAS > zsozémurinnyó

2013. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!