Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focizni csak stoplisban lehet...

Focizni csak stoplisban lehet vagy jó a sportcipő is?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és szeretnék focizni :))

2013. máj. 12. 16:15
 1/2 anonim válasza:
48%
Futócipőre gondolsz? mert abban elég nehézkes. :) Ha kint szeretnél focizni akkor vegyél egy stoplis cipőt, ha bent akarsz focizni akkor pedig ilyen laposabb benti focicipőt ajánlok.Próbáld ki a Lancast-ot ami olcsó,de minőségi!
2013. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez több dologtól is függ! Ha csak így hobbiból szeretnél, akkor sportcipő is elég ugyan is kint a füves pályákon nyáron nem feltétlen jobb a stoplis, ugyanis száraz a föld stb. De ha versenyszerűen akkor ajánlom mindkettőt. Hasonlóan csináltam én is, télen stoplis illetve sáros,nedves talajra, viszont nyáron teremcipő vagy salak cipőben szoktam. Versenyszerűen focizok már pár éve. Volt időm kitapasztalni
2013. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!