Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség női és férfi...

Mi a különbség női és férfi sportcipő/edzőcipő/túracipő között?

Figyelt kérdés

Nem értem. Azon kívül, hogy a nőknek szánt darabok kisebbek, a férfiaknak pedig nagyobbak.

Igazából csak a színválasztékban látok eltérést. (Fehér/rózsaszín/világos színekben pompáznak a 'nőknek valók' és inkább feketék/szürkék/sötét színűek a 'férfias' cipők.)


Van valami különbség anatómiailag egy férfi és egy női láb között, ami indokolja a két külön kategóriát? :/


2013. ápr. 17. 02:20
 1/2 anonim válasza:
100%

Anatomiailag szerintem nincs kulombseg , habar a ferfi laba hamarabb budosodik ,de azert a nok labat se kell felteni...

Akar egy cipot is hasznalhatsz tobb sportra csak a marketing szempontbol nem volna megfelelo az uzleteknek mert akkor kevesebb termeket tudnak az emberre ratukmalni ...

2013. ápr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különbség sincs. :) Csak a színben térnek el.

Párommal elmentünk futócipőt venni. De mivel nekem nagyobb a lábam mint 39, így csak a "férfi" cipők között találtam magamnak megfelelőt. Annyi volt csak a különbség, hogy a női lila volt, míg a férfi zöld. Így egyforma cipőt vásároltunk :D

2013. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!