Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi ez a felhajtás Neymar körül?

Mi ez a felhajtás Neymar körül?

Figyelt kérdés

[link]


Miért jelenik meg háromnaponta olyan hír, hogy ide meg oda fog igazolni ez a gyerek? Ennyire várják Európában vagy inkább a Santos annyira csóró, hogy ilyen kamuhírekkel akarják az értékét feljebb nyomni? Szerintem a világ legnagyobb hibáját fogja elkövetni az a csapat amelyik leigazolja. Ja és még egy dolog amit nem értek: ha ilyen jó játékos ez a Neymar miért áll kiesőhelyen a csapata az amúgy sem erős brazil bajnokságban?



2013. máj. 14. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sok ember példaképje ö és sokan akarnak ugy focizni mint Neymar, egyébkén most ha pl Ronaldo olyan csapatba focizna amelyikbe rosszul jönnek ki a lépések mindig, lehet ö is kieső helyen lenne. És szerintem elég okosak vannak a Barcába is, hogy le akarják igazolni.
2013. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neymarnak óriási a marketingértéke a brazil piac miatt; bármelyik csapat fizet érte egy zsák pénzt, csak a mezeladásokból visszakapja a dupláját.
2013. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem.. Szerintem nem játszik annyira jól, hogy ekkora felfordulást okozna..A bayernnek minek kéne ez a pálcikaember? Megennnék őt ott.. Barcelonába mehetne, mert nehéz Messinek egyedül lehozni az összes meccset.. De emellet remélem a Madridba megy HA megy valahova.
2013. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a bayerbe megy:D és elégé tehetséges
2013. máj. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!