Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Neymar szerintetek hova fog...

Cpt.Price11 kérdése:

Neymar szerintetek hova fog igazolni a nyáron?

Figyelt kérdés

Felröppent ma egy hír, hogy A Bayernhez aláírt de ezt tagadja a német klub főnöke. A Barcelona minden pénzt megadna érte. A Madrid is érdeklődik iránta.

Szeritetek hova igazol a nyáron?



2013. máj. 15. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Remélem a Realba.. 25 kilójával nem tudna sok mindent csinálni Bayernnél.. Vagy talán mehet a kakit se érő Barcába és akkor már 2-en tudnának játszani abban a csapatban ( messi a másik)
2013. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp valami spanyol csapatba megy szerintem (ha megy!!!), hisz ott tudja legjobban érvényesíteni a latinos stílust. De azon sem lepődnék meg, ha Brazílián belül váltana klubot, sőt szerintem az lenne a legjobb számára.
2013. máj. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kórházba. Mert ha a német ligában köt ki, percek alatt a földbe döngölik a maga 40 kilójával :D
2013. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nekem a favoritom egy Angol csapat ,de SPANYOl első osztályba fog menni,német foci eléggé test-test foci ,ott Robben azért tudott érvényesülni mert extrém vékony ,gyors és robbanékony,neymarnak ez nem menne mivel csatár és még tapasztalatlan.


Angoloknál meg talán ManUTD esetleg Chelsea-be mehetne ,de ő azt a focit játsza,hogy hőskődéssel egyedül próbálja a gólt megszerezni és félpályát átlépve a ladbát nem passzolja,itt is összetörnék


Spanyoloknál Barcelonaba lehetne elképzelni,mert ez az egyérintőzés megy illetve kapu előtt kapja a csatár a labdát,ez közelebb áll hozzá mint a real kontrázós játéka.

2013. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kell több válasz. Hivatalos. Az FC Barcelona 35 millió euróért megszerezte Neymart.
2013. máj. 26. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!