Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy olyan 2006-os Manchester...

Egy olyan 2006-os Manchester Unitedes mez ami Paul Scholes-é volt kb mennyit érhet?!

Figyelt kérdés
.
2013. máj. 22. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó sokat.
2013. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel tudod bizonyítani, hogy viselte?

Ha nem tudod akkor kb annyit ér mint ha egy turkálóban vennél egy régi használt mezt.

Amúgy viszont egy külföldi aukciós oldalon biztos kapnál érte pár 100 eurót.

2013. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kereszt apám Kiss Zoltán játszott a lokiba pályáralépett a 2006 os Man UTD-DVSC meccsen vele cserélt mezet..:D nem tudm h ez elég bizonyiték-e...
2013. máj. 23. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Az szép. Én a helyedbe megtartanám a mezt
2013. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem si akarom eadni am se az enyém hanem keresztapámé csak multkor keresgéltem a szekrényében és megtaláltam ezt...cak kiváncsi vagyok mennyit érhet.::D
2013. máj. 26. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem tudod bizonyítani, hogy azt tényleg hordta Paul Scholes, akkor annyit ér csak, mint a rajongói boltokban kapható Paul Scholes mezek. Ahhoz, hogy érjen valamit kellene bármi ami bizonyítja, mondjuk egy autogramm, amit utána íráselemző megtud vizsgálni és papírt ad ki róla, hogy az tényleg Paul Scholes aláírása, stb. A lényeg, hogy kell valami papír amivel bizonyítani tudod, hogy az a mez tényleg az övé volt.
2013. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Faroktörlésre jó.
máj. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!