Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi kell ahhoz, hogy valaki jó...

Mi kell ahhoz, hogy valaki jó focista legyen?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy vmi topligában játszhasson, pl bundesliga, premier league stb..
2013. máj. 24. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
tehetség vagy pénzes szülők
2013. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

dehogyis pénzes szűlők!

1: Techinkás legyen. Erőteljes. Gyors, és ne legyen nagyképű.

2. El kell menni fociakadémiára onnan eltudsz menni nagyobb csapatba és ha látják hogy jó vagy egyre följebb kerülsz!

2013. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fociakadémián szerinted kivel foglalkoznak szívesebben akinek a szülei az edzők zsebeit megtöltik pénzel vagy egy csóresz szülők gyerekével
2013. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk szegények, de nem tervezem, hogy lefizetem az edzőt...

Erőnlétem jó, bírom a meccset, teknikám elmegy, mivel nem tanított senki, de ha edzéseken gyakorolnék, akkor szerintem jó lenne, köszönöm a 2.válaszolónak.:)

2013. máj. 28. 18:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valami gyakorlatot tudnál mondani, amivel a passzokat (ívelés, magas passz) lehetne gyakorolni, hogy pontos legyen?
2013. máj. 28. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:

ha mégis olyan jó lennél akkor próbáld meg ezen az oldalon

[link]

2013. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!