Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » U19-es kapus vagyok megye1-ben...

U19-es kapus vagyok megye1-ben, nagy jövő áll előttem sokak szerint. Hogy idegesítsem az ellenfél játékosait kapusként, hogy olyat tegyenek, amiért kiállítják őket?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a bíró ne hallja, ne lássa!

2013. máj. 26. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Ja nagy jövő áll előtted... nem szeretnél inkább a kapusteljesítményeddel jitűnni?
2013. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Osynho ***** válasza:
69%
Te ugye Barca szurkoló vagy.
2013. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kievnek
2013. máj. 26. 20:53
 4/6 anonim válasza:
Azzal lehet őket legjobban idegesíteni,ha minden lövésüket megfogod,főleg,ha veled egykorúak,mert akkor még könnyen felkapják a vizet,és olyat mondanak,ami miatt kiállítják őket.Csak ezt mondjuk látja is,hallja is a bíró,de te csak a dolgodat teszed.A lényeg,ha ezt eléred,hogy csúnyát mondjanak rád,akkor ne húzz be nekik,mert te is mehetsz az öltözőbe idő előtt...
2013. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

.Tudod mikor állhat esetleg nagy jövő elötted? Akkor ha nem azzal foglalkozol hogyan idegesítheted,az ellenfél játékosát hanem azzal ,hogy minél több labdát megfogja vagy legalább kiüss és azzal ,hogy napról napra jobb teljesítményt nyújts!

Nem akarlak elkeseríteni ,de ha 18-évesen megye1-be védesz akkor óriási szerencse kell ahhoz,hogy egyáltalán igazi kapus váljon belőled és ne olyan aki csak beáll a kapuba!

2013. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csuresz válasza:
KEZD EL gangnam style-ozni,mikor a biro nem figyel
2013. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!