Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Létezik olyan program, amibe...

Létezik olyan program, amibe ha pl. beleírom 8 meccs kimenetelét (pl,8 db 1,6 odds), akkor az a program segít tippeket adni, vagy megmondja, hogy hány százalék az esélye, hogy bejöjjön a tippmix?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 23:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak statisztikára nem érdemes hagyatkozni. Ha így akarsz fogadni, akkor egyszerűbb ha egyesével dobod ki a kukába a pénzt, legalább nem fogsz idegeskedni...
2013. jún. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát kétféle fogadásfajta van, vagy nézed az oddsokat, vagy nem nézed. Van egy-pár jó trükk, biztos te is olvastad neten, amikor 10 döntetlent felteszel 10 külön szelvényre+ 2x1.3-as oddsot mindegyikre ugyanazt. Még nem próbáltam, de tervezem. Meg az is jó, hogy nem nézzed a meccset, csa kaz oddsot. Felteszel pl. 7 db 1.83 as kurzot, deúgy, hogy az ellenfélre 4-es felett legyen az odds. 1500 ft-ért már jó kis összeg ütheti a markod.
2013. jún. 2. 23:44
 3/15 szpeti1991 ***** válasza:
Van olyan opció is, hogy használod az agyad és az odds-okat - egyszerre!! Okosabb lehetsz, mint a program.
2013. jún. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 hookuszpook ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy ezekkel a módszerekkel lehet-e nyerni. Illetve szinte biztos vagyok benne, hogy hosszútávon nem lehet, de: keress rá a sportbefektetés kifejezésre. Azzal biztosan tudsz nyereséget elérni, ráadásul rizikó nélkül.
2013. jún. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak magadban bízz ,és a szamaradban.(horvát közmondás)
2013. jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát rizikó nélkül tudsz nyerni hosszútávon, úgy, hogy kihasználod az egyes fogadóirodák közti odds-különbségeket. Illetve egyik ismerősöm küldött nekem egy 4 oldalas elemzést, egy valóságos trükköt, amivel hosszútávon, program nélkül, kis számolgatással, nagy adag téttel, és kb 120 százalékos szelvényenkénti nyereségre taksál.

Én nem hosszútávon szeretném űzni az ipart, hanem, hgy pl. 5 meccsből 1000 Ft-on bejöjjön mind az 5. Okosan kell meccset választani. És erre szeretnék egy programot. Ami helyettem megválasztja a győztes meccseket, legalább 80 százalékos pontossággal.

2013. jún. 3. 19:48
 7/15 anonim ***** válasza:
Még mindig nem érted a szerencsejáték lényegét azt hiszem...
2013. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A szerencsejáték lényege benne van a szóban. Te máshogy gondolod?
2013. jún. 3. 21:48
 9/15 szpeti1991 ***** válasza:

Szerinted találtak már olyan programot fel, ami 80%-os pontosságra tippmixel? Szerinted ki örülne ennek? És szerinted honnan lehet ilyet szerezni?

És szerinted egyáltalán lehet ilyen programot írni? Ne viccelj, kérlek!

2013. jún. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 hookuszpook ***** válasza:
Az nem hosszútávú játék, ha azt szeretnéd, hogy minden minden 5. nyerjen? Vagy csak egyszer szeretnél játszani? Nem teljesen értem a problémádat. De úgy látom, ezzel nem vagyok itt egyedül. Az én korábbi válaszomban a hosszútávot úgy értsd, hogy folyamatosan, sokáig.
2013. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!