Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Létezik olyan program, amibe...

Létezik olyan program, amibe ha pl. beleírom 8 meccs kimenetelét (pl,8 db 1,6 odds), akkor az a program segít tippeket adni, vagy megmondja, hogy hány százalék az esélye, hogy bejöjjön a tippmix?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 23:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mi az hogy minden 5. nyerjen ember? Mi ez? Mondom 5 meccsből mind az 5 bejöjjön, és akkor kaszálnék. 4-5 meccset feltenni 1000-ért, és így játszani. Hetente 2x kb.
2013. jún. 4. 15:07
 12/15 anonim ***** válasza:

Minél többet játszol meg egy szelvényen, annál inkább hatványozódik az esély, hogy valamelyik miatt kuka lesz az egész.


Amúgy értem a szerencsejáték lényegét, hisz benne van a szóban, de TE nem akarod megérteni, hogy szerencse, mert biztosra szeretnél menni.


Azt javaslom kezdj el játszani, de csak papíron, tét nélkül, saját magadnak. Meglátod, hogy mennyire nem jó ötlet a terved, de legalább pénzt nem veszítesz.

2013. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mi a tervem? :D

Én csak egy program után kerestem. Nem százszázalékos meccsekeet, és ha akarnék se tudnék biztosra menni.

2013. jún. 4. 20:16
 14/15 hookuszpook ***** válasza:

Én is szeretnék -és valószínű, itt mindenki- egy ilyen szoftvert, de azzal a kikötéssel, hogy a bundát is jelezze... Szerintem minden itt segíteni szándékozó nevében mondhatom, nem kellett volna indoklásokkal túlbonyolítanunk a válaszokat, mert úgy látszik nem érted őket, egyszerűen ennyit kellett volna írni, hátha ezt elfogadod:


Nincsen.

2013. jún. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Elfogadom.

De értem amiket mondtatok, csak nem értettem velük egyet.

2013. jún. 5. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!